Psikoloji ve Psikoterapi Eğitimleri detayları için tıklayın

PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİ

Tüm eğitimlerimizi görmek için tıklayın

Psikoloji eğitimleri ve psikoterapi eğitimleri ihtiyacı duyan, uzmanlar ve öğrenciler için 2002 yılından buyana Psikoloji Eğitimleri düzenliyoruz. Binlerce kişinin sertifikalı eğitim aldığı Psikoloji Eğitimlerimize örgün ve uzaktan katılım mümkündür.

İzmir'de Örgün Yüz Yüze Eğitimlerimiz

Online Psikoloji Eğitimlerimiz

PSİKOAKTİF TERAPİ & EĞİTİM ENSTİTÜSÜ

İngiltere Merkezli INVIVO ACADEMY işbirliği ile Psikoloji, Aile Danışmanlığı, Psikoterapi ve Koçluk alanlarında pekçok eğitimler düzenleyerek binlerce kişiye sertifikalı eğitim vermiş olan PSİKOAKTİF EĞİTİM ENSTİTÜSÜ eğitimler düzenlemektedir.

Psikoaktif, bireysel terapi ve psikolojik danışmanlık, aile danışmanlığı ve kurumsal danışmanlık hizmetlerinin yanısıra Aile Danışmanlığı ve Psikoloji Eğitimleri, Terapi Eğitimleri alanında da gereksinimlere cevap vermektedir.

Psikoaktif Eğitim başta psikoloji, psikolojik danışmanlık ve koçluk olmak üzere ruh sağlığı ve kişisel gelişim eğitimleri ve psikoloji eğitimleri alanlarında uzmanlaşmıştır. Psikoloji eğitimleri ve diğer eğitimlerimize katılan meslektaşlarımız danışmak istedikleri vakaları eğitimlerimizde ve sonrasında uzmanlarımıza danışabilmektedirler.

Psikoloji Eğitimleri 2021

Sertifikalı Psikoloji Eğitimleri

Psikoloji eğitimleri nereden alınmalı?

Psikoloji eğitimleri alanda uzun yıllardır danışanlar ile çalışma tecrübesine sahip uzmanların eğitimci olduğu sertifika programı düzenleyen kurumlardan alınmalıdır. Psikoaktif Eğitim bünyesinde, 20 yıldır binlerce danışanla çalışmış uzmanlar psikoloji eğitimleri vermektedir.

Psikologların alması gereken sertifikalar nelerdir?

Psikologlar öncelikle temel becerileri kazanacakları Psikoloji Eğitimleri almalıdır. Temel Psikoterapi yaklaşımlarını öğrenmelerini sağlamak üzere eğitim almaları yararlı olacaktır.

Psikolojik Test Eğitimleri nereden alınmalı?

Psikolojik Test Eğitimleri çok temel bir eğitimdir. Kurumumuz bu alanda çok detaylı bilgi ve beceri sağlayacak şekilde eğitim vermektedir.

Psikoloji alanındaki ve psikoterapi uygulamaları sonucunda elde ettiğimiz pratik bilgileri kursiyerlerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Eğitimlerimizde teorik bilgilere de yeterince yer veriyoruz ancak özellikle sahada yapılan çalışmalarda gerekli olan pratik uygulama becerilerini kursiyerlerimize kazandırmayı hedefliyoruz.

Bireysel terapi, aile terapisi, çocuklarla terapi ve ergenlerle terapi alanlarında uzun yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimize eğitimlerimizde yer veriyoruz. Bu durum psikoloji eğitimlerimizin, koçluk eğitimlerimizin ve psikoterapi eğitimlerimizin çok tercih edilmesini sağlıyor. Örgün ve uzaktan eğitim olarak düzenlediğimiz eğitimlerimiz devam etmektedir.

Alanda yeterli deneyime sahip olmayan uzmanlar psikoloji eğitimleri ile bilgi ve becerilerini arttırmaktadır. Uzun yıllardır psikoloji, psikoterapi ve koçluk alanında çalışan uzmanlar da psikoloji eğitimlerimizden yararlanmaktadırlar ve çok olumlu geribildirimler vermektedirler.

Eğitimlerimize katılan kursiyer görüşlerini okumak için tıklayın

Eğitim Koordinatörü: Psikolog Hatice Topçu Ersoy

Yrd.Doç.Dr. Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY

TRT CANLI YAYIN PROGRAMI

Bugüne kadar binlerce meslektaşımız, meslektaş adaylarımız ve psikoloji alanında çalışan uzman arkadaşlarımız PSİKOAKTİF Terapi ve Eğitim Merkezinden eğitimler aldılar.

PSİKOAKTİF Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi kurulduğu 2002 yılından bu yana pek çok bireye ve aileye terapi hizmeti vermiştir. Düzenlemiş olduğu Psikoloji - Psikoterapi Eğitimleri ve Kişisel Gelişim Eğitimleri ile çok sayıda kişiye ve kuruma eğitim hizmeti sunmuştur.

Psikoloji eğitimlerine Uzaktan Eğitim ile Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerinden online olarak katılma imkanı da vardır.

Psikoloji ve Psikoterapi Eğitimleri detayları için tıklayın

PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİ