Online Terapi

Online Psikolog Desteği

Online psikolog desteği için başvurular hızla artıyor. Online terapi, yüzyüze terapi hizmeti gibi yaklaşık bir saatlik seanslar halinde uzman psikologlarımız tarafından verilmektedir. Seansların sıklığı danışanların ihtiyacına göre planlanmaktadır.

E-Terapi detayları için tıklayın

online terapi

Online Psikolog

Online psikolog desteği ve online terapi için başvurular son yıllarda giderek yaygınlaşmaktadır. Talebin hızla artmasının nedenleri, günümüz hayatında insanların zamanı daha etkin kullanmak ve mesafe sorununu ortadan kaldırmak istemeleridir. Online psikolojik danışmanlık ve online psikolojik destek konularını içeren soru ve talepler de her geçen gün hızla artmaktadır. Bu hizmet psikolojik danışmanlık ve terapinin internet üzerinden veya telefonla sunulmasıdır.

Online Psikolog Desteği Etkili midir ?

Online psikolog
terapisi, psikolojik sorunların çözümünde etkili midir diye düşünen çok sayıda birey sorular sormaktadır. Online olarak psikolog ile görüşmek, yüzyüze terapi almaktan çok farklı değildir. Teknolojinin imkanları kullanılarak yapılan bu terapinin etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Avantajları neler ?

İnsanların zamanı daha etkin kullanmak istemeleri talebi arttırmaktadır. Günün her saatinde danışmak istedikleri konuları internet üzerinden online olarak psikolog ile konuşmak istemeleri, bazı küçük yerleşim bölgelerinde psikolog bulunmaması ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkçe konuşan psikolog ile online terapi aracılığıyla görüşebilme şansına sahip olmaları gibi nedenlerle ihtiyaç artmaktadır.

Psikolog ile online görüşmek yüzyüze görüşmekten çok farklı değildir. Görüşmenin zamanı danışana göre planlanacağı için, ulaşım ve bekleme zamanı olmayacağı için daha avantajlı olabilmektedir. Özellikle yurtdışında yaşayan Türklerin, Türkçe konuşan online psikolog arayışı gittikçe artmaktadır.

Etkili mi ?

Online terapi kanıta dayalı bir modeldir. Online psikolog görüşmeleri etkinliği bilimsel araştırmalarla ispatlanmış bir terapi uygulama biçimidir.

Kimler Başvurur ?

İş yoğunluğu, mesafe gibi nedenlerle yüzyüze terapiye katılma şansı olmayan veya yüzyüze terapiyi tercih etmeyen bireyler başvurmaktadır. İstedikleri takdirde İzmir'de psikolog ile yüzyüze terapi görüşmelerine de devam edebilirler.

Online Psikolog Seçimi

Terapist seçimi çok önemlidir, çünkü bu hizmet internet üzerinden sohbet değildir. Uzman bir psikolog tarafından verilmesi gerekmektedir.

Online terapi ücretleri, uygulama biçimi ve diğer detaylarla ilgili sormak istediğiniz sorular için iletişim formunu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Binlerce danışana terapi uygulamış olan psikologlarımızdan online destek alabilirsiniz.

 

Online Psikolojik Destek ve Online olarak Terapist ile görüşme Randevu Formu için tıklayın

(Randevu formunu doldururken online terapi istediğinizi mutlaka belirtin)

Randevu için Tel:  0 232 421 12 48  -  0 542 739 36 33