Online Terapi

Online Psikolog Desteği

  • Online Terapi nedir?

  • Online Psikolog ile nasıl görüşülür?

  • Online Terapi etkili midir?

  • Online Psikolog Tavsiye

  • Online Psikolojik Destek

Online psikolog desteği için başvurular hızla artıyor. Online terapi, yüzyüze terapi hizmeti gibi yaklaşık bir saatlik seanslar halinde uzman psikologlarımız tarafından verilmektedir. Seansların sıklığı danışanların ihtiyacına göre planlanmaktadır.

Online terapi hizmeti almak için terapistim.com adresinden kredi kartı ile online ödeme yapıp, kolayca randevu alabilirsiniz.

Online Psikolog Tavsiye eden danışanlarımız:

Kaan L. "Yurtdışında yaşıyorum. Türkçe konuşan terapist bulamadığım için online terapi aldım. Çok memnun kaldım."

Zuhal K. "Çok kolay bir sistem ile online psikolog desteği aldım. Kafamdaki sorunları danıştım. Pratik ve iyiydi. Teşekkürler.."

Levent E. "Zaman sorunum nedeniyle online terapiyi tercih ettim. Çok yararını gördüm. Online psikolog tavsiye ederim."

Online Psikolog görüşmesi detayları ve randevu için tıklayın

Online Terapist

Online Psikolog

Online psikolog desteği yani online terapi için başvurular son yıllarda giderek yaygınlaşmaktadır. Online psikolog ile görüşme talebinin hızla artmasının nedenleri, günümüz hayatında insanların zamanı daha etkin kullanmak ve mesafe sorununu ortadan kaldırmak istemeleridir. Online psikolojik danışmanlık ve online psikolojik destek konularını içeren soru ve talepler de her geçen gün hızla artmaktadır. Bu hizmet psikolojik danışmanlık ve terapinin internet üzerinden veya telefonla sunulmasıdır.

Online Psikolog Desteği Etkili midir ?

Online psikolog
terapisi, psikolojik sorunların çözümünde etkili midir diye düşünen çok sayıda birey sorular sormaktadır. Online olarak psikolog ile görüşmek, yüzyüze terapi almaktan çok farklı değildir. Teknolojinin imkanları kullanılarak yapılan bu terapinin etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Online Terapinin Avantajları neler ?

İnsanların zamanı daha etkin kullanmak istemeleri talebi arttırmaktadır. Günün her saatinde danışmak istedikleri konuları internet üzerinden online olarak psikolog ile konuşmak istemeleri, bazı küçük yerleşim bölgelerinde psikolog bulunmaması ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkçe konuşan psikolog ile online terapi aracılığıyla görüşebilme şansına sahip olmaları gibi nedenlerle ihtiyaç artmaktadır.

Psikolog ile online görüşmek yüzyüze görüşmekten çok farklı değildir. Görüşmenin zamanı danışana göre planlanacağı için, ulaşım ve bekleme zamanı olmayacağı için daha avantajlı olabilmektedir. Özellikle yurtdışında yaşayan Türklerin, Türkçe konuşan online psikolog arayışı gittikçe artmaktadır.

Online Psikolog Desteği Etkili mi ?

Online terapi kanıta dayalı bir modeldir. Online psikolog görüşmeleri etkinliği bilimsel araştırmalarla ispatlanmış bir terapi uygulama biçimidir.

Online Psikolog Desteğine Kimler Başvurur ?

İş yoğunluğu, mesafe gibi nedenlerle yüz yüze terapiye katılma şansı olmayan veya yüz yüze terapiyi tercih etmeyen bireyler başvurmaktadır. İstedikleri takdirde İzmir'de psikolog ile yüz yüze terapi görüşmelerine de devam edebilirler.

Online Psikolog Seçimi

Terapist seçimi çok önemlidir, çünkü bu hizmet internet üzerinden sohbet değildir. Uzman bir psikolog tarafından verilmesi gerekmektedir. Online psikolojik danışman ve online yaşam koçu seçimi de dikkatle yapılmalıdır.

Online terapi ücretleri, uygulama biçimi ve diğer detaylarla ilgili sormak istediğiniz sorular için terapistim.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Binlerce danışana terapi uygulamış olan psikologlarımızdan online psikolojik destek alabilirsiniz.

Online Psikolojik Destek ve Online Terapist ile görüşme Randevusu için tıklayın

Veya telefonla ulaşabilirsiniz. Randevu için: 

Tel: 0 (232) 421 12 48

GSM: 0 542 739 36 33

Online terapi için terapistim.com adresinden kredi kartı ile online ödeme yapıp, kolayca randevu alabilirsiniz.

Veya Havale/EFT ile ödeyebilirsiniz.

Havale ile ödeme yapmak için ücret aşağıdaki hesaba yatırılacaktır:

GARANTİ BANKASI
EGE ÜNİV.TIP FAKÜLTE Şubesi ( Şube Kodu : 1373 )
Alıcı Adı: Psikoaktif Özel Sağlık Hizmetleri
IBAN NO: TR 82 000 6200 1373 0000 6299 805

ÖNEMLİ NOT: Alıcı Adı bölümüne Psikoaktif Özel Sağlık Hizmetleri yazılacaktır.

Ödeme yapıldıktan sonra psikoaktif@gmail.com adresine ödeme yapıldığını belirten bir e-mail gönderilmesi gerekmektedir.