AİLE DANIŞMANI İZMİR

İZMİR AİLE DANIŞMANI

AİLE DANIŞMANI İZMİR

Psikoterapist Psikolog Dr. Hatice Topçu Ersoy
Psikoterapist Psikolog Dr. Hatice Topçu Ersoy

Aile Danışmanı olarak İzmir'de çalışan Psikolog Yrd. Doçent Dr. Hatice Topçu Ersoy Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Yüksek Lisans ve Doktora öğrenimini de Ege Üniversitesi’nde tamamladı.

2004-2010 yılları arasında TC. Sağlık Bakanlığı İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesinde psikolog olarak görev yaptı. Sağlık kuruluşlarında kalite iç denetçiliği yaptı ve sağlık çalışanlarına etkili iletişim eğitimleri verdi. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İntiharı Önleme ve Krize Müdahale Birimi Sorumlusu ve Sürücü Davranışlarını Geliştirme Eğitimcisi olarak görev aldı. İzmir Adliyesinde Bilirkişi olarak görev aldı ve Denetimli Serbestlik Şubesinde Madde Bağımlılığı rehabilitasyon çalışmalarını yürüttü.

İngiltere'de terapi eğitimleri aldı. Londra'da psikolog olarak mesleki çalışmalar yürüttü.
Öğretim üyesi olarak üniversitelerde dersler verdi.

Yüzlerce seminer verdi. Türkiye'nin birçok ilinden ve Dünya'nın birçok ülkesinden çok sayıda meslektaşına terapi eğitimleri verdi.

Aile Terapisti Psikolog Dr. Hatice Topçu Ersoy çalışmalarına İzmir’de devam etmektedir.

Meslektaşlarına yönelik Aile Danışmanlığı eğitimleri düzenleyerek yüzlerce aile danışmanı adayına eğitim verdi.

Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY hakkında yazılan yorum ve tavsiyelere ulaşmak için tıklayın

Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY, 2002 yılından bu yana, kurucusu olduğu PSİKOAKTİF TERAPİ MERKEZİ’nde bireysel terapi ve aile terapisi uygulamaktadır. Öğretim Üyesi olarak Psikolojiye Giriş, Çocuk Ruh Sağlığı, Aile Eğitimi, Davranış Değiştirme Yöntemleri vb. dersler vermektedir.

 

Yüz Yüze Terapi Randevusu

Tel: 0 (232) 421 12 48

GSM: 0 542 739 36 33

Online Terapi Randevusu almak için tıklayın

Takvimden Yüz Yüze ve Online Terapi randevusu alabilirsiniz.

 

Aile - Çift danışmanlığı verilen konular için tıklayın

Hatice TOPÇU ERSOY, Psikiyatri Psikoloji ve Aile Terapisi Derneği (PSİAD) Kurucu Başkanıdır. IFTA International Family Therapy Association - Uluslararası Aile Terapisi Derneği, Türk Psikologlar Derneği üyesi ve Hasta Hakları Derneği Kurucu üyesidir. Aile Danışmanlığı, Hipnoterapi, Psikolojik Testler, Oyun Terapisi, Psikolojik Danışmanlık ve Evlilik Terapisi Uygulamaları alanlarında sertifika programları düzenlemekte ve eğitimcilik görevini yürütmektedir. Evlilik ve aile içi iletişim konularında seminerler vermektedir.

Aile Danışmanı Psikolog Dr. Hatice Topçu Ersoy'dan Öneriler için tıklayın

İzmir'de aile danışmanlığı randevusu

Tel: 0 (232) 421 12 48

GSM: 0 542 739 36 33