LONDRA TURK PSIKOLOG

Turkce Terapi London

UZMAN PSİKOLOG TÜRKÇE TERAPİ LONDRA

LONDRA TURK PSIKOLOG

Turk Psikolog Londra

Londra Türk Psikolog Dr. Hatice TOPÇU ERSOY

Türk psikolog ile görüşme ve Türkçe terapi talebiyle Londra'dan başvuran birçok kişiye Türkçe terapi hizmeti veriyoruz. Sıklıkla İngiltere'nin birçok bölgesinden Türkçe terapi talebi alıyoruz. Londra dışında olan ve Türkçe terapi alma talebi ileten kişiler için online terapi uyguluyoruz. Londra ve yakınında olan kişilere yüz yüze Türkçe terapi hizmeti veriyoruz.

LONDRA TURK PSIKOLOG, LONDRA TURKCE TERAPI
İngiltere'de yaşayan ve Londra'da Türk psikolog ile görüşmek, Türkçe terapi almak isteyen bireylere, Türkçe konuşan psikolog ile görüşmeden önce kendi ihtiyaçlarına uygun uzmanları araştırmalarını öneriyoruz.

Londra Türk Psikolog, Turk Psikolog Londra, Londra psikologlar, Londra evlilik terapisi, çocuk psikolog Londra ve çift danışmanlığı Londra, Turk psikolog London, Londra terapistler, Psikolog Londra, Londra Turk Psikolog, Londra Turkce Konusan Psikolog, Londra Turkce Terapi, Londra Turk Psikolojik Danisman, Londra Psikolog, Turk Psikolog Londra, Psikolog Londra konularında detaylı inceleme yapmak gerekmektedir.

Londra'da yaşayan Türk ve Türkçe konuşan bireyler, Londra'da Türk psikolog ile görüşmek için Londra'da en çok tavsiye edilen Türk psikolog hakkında bilgiye ulaşmak istemektedir. Londra'da Türkçe terapi için başvuran ve Londra'da Türk psikologlardan terapi alan kişilerin çok farklı alanlarda terapi ve danışmanlığa ihtiyaç duyduklarına tanık oluyoruz. Londra'da Türkçe terapi yapan Türk psikologlar farklı alanlarda uzmanlaşmıştır.

Londra Ingiltere Turk Psikolog, Turkce Terapi
Uzman Türk Psikolog Londra, Londra Turkce Terapi, Turkce Danismanlik Londra
UZMAN PSIKOLOG LONDRA, Turk Psikolog

Londra'da Turk Psikolog konulu sayfadasınız.

TÜRKÇE TERAPİ LONDRA

Londra'da Türk Psikolog ve Türkçe Terapi

Psikolog Dr. Hatice Topçu Ersoy

Londra Türk Psikolog Dr. Hatice TOPÇU ERSOY

Londra'da Türk Psikolog Dr. Hatice TOPÇU ERSOY Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünde eğitim aldı. Yüksek Lisans (Master) ve Doktora öğrenimini de İzmir'de Ege Üniversitesi’nde tamamladı. Psikoterapi ve aile terapisi alanında pekçok eğitim aldı.

Bugüne kadar 20 binden fazla kişiye terapi yapmış olan Hatice TOPÇU ERSOY  Londra'da Türkçe terapi uygulamaktadır.

Hatice TOPÇU ERSOY, Sağlık Bakanlığından, Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yetki Belgesini aldı. 2004-2010 yılları arasında TC. Sağlık Bakanlığı İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesinde psikolog olarak görev yaptı. Sağlık kuruluşlarında kalite iç denetçiliği yaptı ve sağlık çalışanlarına etkili iletişim eğitimleri verdi. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İntiharı Önleme ve Krize Müdahale Birimi Sorumlusu ve Sürücü Davranışlarını Geliştirme Eğitimcisi olarak görev aldı. Psikolog Hatice Topçu Ersoy İzmir Adliyesinde Bilirkişi olarak görev aldı ve Denetimli Serbestlik Şubesinde Madde Bağımlılığı rehabilitasyon çalışmalarını yürüttü.

Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY hakkında yazılan yorum ve tavsiyelere ulaşmak için tıklayın

LONDRA TÜRKÇE TERAPİ

Londra'da Psikolog olarak terapi ve danışmanlık hizmetleri veren Hatice TOPÇU ERSOY, 2002 yılından bu yana, kurucusu olduğu PSİKOAKTİF TERAPİ MERKEZİ’nde İzmir Alsancak'da bireysel terapi ve aile terapisi uygulamıştır. Aynı zamanda Öğretim Üyesi olarak Gelişim Psikolojisi, Sosyal Psikoloji, Çocuk Ruh Sağlığı, Aile Eğitimi, Davranış Değiştirme Yöntemleri vb. dersler vermiştir. Hacettepe Üniversitesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi onaylı sertifika eğitimleri düzenlemiştir. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programlarında koordinatör ve eğitimcilik görevini yürütmüştür.

Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY, Psikiyatri Psikoloji ve Aile Terapisi Derneği (PSİAD) Kurucu Başkanıdır. IFTA International Family Therapy Association - Uluslararası Aile Terapisi Derneği üyesi, Türk Psikologlar Derneği üyesi ve Hasta Hakları Derneği Kurucu üyesidir. Aile ve Çift Terapisi, Psikolojik Testler, Çocuklarla Görüşme Teknikleri, Oyun Terapisi, Travma Çalışmaları, Psikoterapi, Psikolojik Danışmanlık, Evlilik Terapisi Uygulamaları alanlarında ve daha pekçok alanda sertifika programları düzenlemekte ve eğitimler vermektedir. Evlilik ve aile içi iletişim, kurum içi etkili iletişim, stres yönetimi, öfke yönetimi vb. pek çok konuda eğitim ve seminerler vermektedir.

Ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel terapi, çift ve aile terapisi uygulamaktadır.

Dr. Hatice TOPÇU ERSOY evli ve iki çocuk annesidir.

Yrd.Doç.Dr. Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY'un Yayınları:

Yüksek Lisans Tezi, 2005

» Lise öğrencilerinin atılganlık düzeylerinin bazı değişkenlere göre yordanması

(The prediction of assertiveness levels of high school students according to some variables)


Doktora Tezi, 2011

» İzlenim yönetiminin kurum imajına etkileri

(The effects of impression management on corporate image)

Makaleler:

Ersoy MA, Ulcay M, Topçu Ersoy H. Health Information-Seeking Behavior About Attention Deficit Hyperactivity Disorder and Analysis of Top Web Sites. [Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu Konusunda İnternetteki Sağlık Bilgisi Arama Davranışı ve Üst Sıradaki İnternet Sitelerinin Analizi.] Bulletin of Clinical Psychopharmacology - Klinik Psikofarmakoloji Bülteni 2015; 25(2):178-82.

Ersoy MA, Topçu Ersoy H. Gender-Role Attitudes Mediate the Effects of Adult ADHD on Marriage and Relationships. J Atten Disord. 2015; Dec 20.

Ersoy MA, Topçu Ersoy H. Psychosocial Approach in Adulthood Attention Deficit Hyperactivity Disorder: Is it Effective? What Should be Focused on? [Erişkin Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu’unda Psikososyal Müdahale: Etkin mi? Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?] Güncel Psikiyatri ve Psikonörofarmakoloji 2014; 4(2):31-35.

Ersoy MA, Topçu Ersoy H. Manic symptoms associated with isotretinoin and methylphenidate combination: a case report [İsotretinoin ve Metilfenidat Kombinasyonuyla Ortaya Çıkan Manik Semptomlar: Bir Olgu Sunumu.] Klinik Psikofarmakoloji Bülteni-Bulletin of Clinical Psychopharmacology 2014; 24(3): 261-4.

Belirgan S, Ersoy MA, Topçu Ersoy H. Prevalence of Adult ADHD and Comorbid Axis-I Disorders Among First Time Applied Cases of a General Psychiatry Outpatient Clinic and a Private Psychotherapy Center. Psychiatry and Clinical Psychopharmacology 2017 (Published online: 10 Oct 2017.)

Poster sunumları:

Ersoy MA, Ulcay M, Ersoy HT. Health Information-Seeking Behavior About Attention Deficit Hyperactivity Disorder and Analysis of Top Web Sites. [Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu Konusunda İnternetteki Arama Davranışı ve Sitelerin Analizi.] 2. Uluslararası Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Kongresi Feb 28 – Mar 03 2013, İstanbul.

Ersoy MA, Durmuşoğlu TE, Ersoy HT. Marital impact of adult attention deficit hyperactivity disorder. [Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu’nun Evlilik ve İlişki Üzerine Etkisi.] 6. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 2. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu 16 – 20 Apr 2014, Antalya.

Belirgan S, Ersoy MA, Topçu Ersoy H. Prevalence of adult ADHD and comorbid axis-I psychiatric disorders in group of patients presenting to general outpatient department and to a family counselling centre for the first time. [Genel Psikiyatri Polikliniği ve Bir Aile Danışmanlık Merkezine İlk Kez Başvuran Olgularda Erişkin DEHB ve Erişkin DEHB'ye Eşlik Eden I. Eksen Psikiyatrik Bozukluk Yaygınlığının Araştırılması] TPD-20.Yıllık Toplantısı ve Klinik Eğitim Sempozyumu, 4-7 May 2016, Çeşme-İzmir.

Uzman Psikolog Yrd.Doç.Dr. Hatice TOPÇU ERSOY'un Bazı TV Programları ve Gazete Yazıları

 

Londra'da Türkçe Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Veren Diğer Bazı Psikologlar için tıklayın

Londra Ingiltere Turk Psikolog, Turkce Terapi
Uzman Türk Psikolog Londra, Londra Turkce Terapi, Turkce Danismanlik Londra
UZMAN PSIKOLOG LONDRA, Turk Psikolog

Londra'da Turk Psikolog konulu sayfadasınız.