LONDRA TURK PSIKOLOG

TURK PSIKOLOG LONDRA
Turk Psikolog Londra

Türk psikolog ile görüşme ve Türkçe terapi talebiyle yurtdışından başvuran birçok kişi var. Uygun olan adaylar için online terapi uyguluyoruz. Sıklıkla İngiltere’den Türkçe terapi talebi alıyoruz.

LONDRA TURK PSIKOLOG, LONDRA TURKCE TERAPI

İngiltere’de
yaşayan ve Londra’da Türk psikolog ile görüşmek, Türkçe terapi almak isteyen bireylere, bulundukları yerde Türkçe konuşan psikolog ile görüşmelerinin daha yararlı olacağını iletiyoruz.

Londra Türk Psikolog, Turk Psikolog Londra, Londra psikologlar, Londra evlilik terapisi, çocuk psikolog Londra ve çift danışmanlığı Londra, Turk psikolog London, Londra terapistler, Psikolog Londra, Londra Turk Psikolog, Londra Turkce Konusan Psikolog, Londra Turkce Terapi, Londra Turk Psikolojik Danisman, Londra Psikolog, Turk Psikolog Londra, Psikolog Londra konularında detaylı inceleme yapmak gerekmektedir.

Londra’da yaşayan Türk ve Türkçe konuşan bireyler Londra’da Türk psikolog ile görüşmek için Londra’da en çok tavsiye edilen Türk psikolog hakkında bilgi istemektedir. Londra’da Türkçe terapi alan ve Londra’da Türk psikologlar hakkında bilgi sahibi olan kişilerin tavsiyelerini dikkate alarak, Londra’da Türkçe terapi yapan Türk psikologlar hakkındaki bilgileri sitemize ekledik.

Londra’da Türk psikolog ve Türkçe terapi konusunda yardım isteyen kişiler için araştırdık:

Londra Türk Psikolog Funda Ayhan

Londra’da Türk Psikolog Funda Ayhan 2002 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı’nda yüksek lisans eğitimine başlamış ve 2005 yılında bu programı bitirmiştir. Avrupa Konseyi Demokratik Liderlik programı mezunudur (Council of Europe, DLP Alumni). Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Günümüze kadar, eğitmen ve müdür olarak bir özel eğitim kurumunda ve uzman psikolog olarak özel bir psikiyatri kliniğinde çalışmıştır.

Lisans eğitimi süresince gelişim psikolojisi alanına yoğunlaşmış ve psikolojik danışmanlık alanında uzmanlaşmıştır. Ayrıca Psikolog Funda Ayhan, İş Yönetimi alanında Londra’da ikinci uzmanlığını tamamlamıştır.

Uzman Psikolog Funda Ayhan, profesyonel gelişimini Londra’da yaşam ve kariyer koçluğu eğitimleri ile devam ettirmektedir.

Londra’da yaşayan genç profesyonellere ve öğrencilere yönelik psikolojik danışma ve koçluk hizmeti vermektedir. İngilizce terapi ve Türkçe terapi uygulamaktadır.

Londra’da Türkçe Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Veren Diğer Bazı Psikologlar için tıklayın

Londra Ingiltere Turk Psikolog, Turkce Terapi
Uzman Türk Psikolog Londra, Londra Turkce Terapi, Turkce Danismanlik Londra
UZMAN PSIKOLOG LONDRA, Turk Psikolog

Londra’da Turk Psikolog konulu sayfadasınız.