ONLİNE PSİKOLOG – BİREYSEL TERAPİ

ONLİNE PSİKOLOG - BİREYSEL TERAPİ

Online Psikolog

Online Terapi Nedir?

Online Psikolog - Bireysel Terapi
Online Psikolog – Bireysel Terapi

Online psikolog görüşmesi şeklinde gerçekleşen online terapi, psikoterapi hizmetinin teknolojinin imkanlarından yararlanarak internet veya telefon üzerinden uzaktan verilmesidir.

Psikoterapi psikolojik sıkıntılar yaşayan kişilere, yaşadıkları sıkıntılarının ne olduğunu anlamalarına, problemlerinin kökeni hakkında içgörü sağlamalarına ve problemin çözümüne yönelik desteğin verildiği bir yöntemdir.

Online Psikolog

Online Psikoterapist

Psikoterapi eğitimi almış olan Psikiyatrist ve Psikologlar Psikoterapist olarak Online Terapi uygulayabilir.

Psikoterapi, bireyleri konu aldığı gibi tüm aileyi, çift ilişkilerini de konu alabilir. Yaşanan iletişim ve ilişki içerisinde yaşanan problemlerin ruh sağlığı temelinde kökleri olabilir. Yaşanan sorunların, psikolojik, sosyolojik ve somatik boyutları olabilir.

Çocuk, ergen ve yetişkinlere online psikolog desteği ile online terapi verilmektedir.

Online Terapi veren Online Psikolog Uzmanlar hakkında bilgi için tıklayın

Psikoterapi, kişilerin hayatlarında daha olgun davranmaları ve ruhsal ve duygusal dengeyi sağlamaları üzerine danışanlarla, duygu ve düşünce alışverişi kurularak yürütülen bir bilimsel çalışmadır.

Psikiyatristler, Psikologlar, Psikolojik Danışmanlar online terapi uygulayabilirler.

Online psikolog ile online terapi sürecinde, kişilerin yaşadıkları psikolojik sorunlar ve duygusal çatışmalar çözümlenebilir. Bu çatışmaların neden olduğu kaygı ve gerginlikler, çökkün hisler, ruhsal uyum düzeyinin düşmesi gibi problemler de online psikolog desteği ile çözümlenebilir.

Bireysel sorunlar için çözüme dönük teknik ve yöntemler online terapi sürecinde kullanılmaktadır.

Bireysel Online Terapi süresince, bilimsel yaklaşımlar temel alınarak, danışanın yaşadığı sorunlar üzerinde çalışılmaktadır ve çözüm üretilmektedir.

Online psikolog ile online terapi için Randevu Al bölümünden kredi kartı ile online ödeme yapıp, kolayca randevu alabilirsiniz.