Koçluk Eğitimlerine Katılan Kursiyer Görüşleri

Koçluk Eğitimlerine Katılan Kursiyer Görüşlerinden Bazıları

Mehmet Fatih Korhanlar: 

-Görmekte olduğum eğitimin çok yararlı olduğunu gördüm. Eğitimcilerin hepsine teşekkür ederim.

 

Gökçe Devrim:
-Eğitimin bana çeşitli açılardan yararlı olduğunu gördüm. Psikoloji ile yaşam koçluğunu birbiriyle ilişkilendirebilme olanağı buldum, teşekkür ederim.

Özlem Özyalçın:

-Tolga hanımla aldığım aldığım eğitimin bende farklılık yarattığını hissediyorum. Kendisi ile tanıştığım için teşekkürler.

Funda Öz:

-Kendimizi tanıyıp yaşamla kaynaşma yolunda kendi deneyimlerimiz ve bilgilerimizi nasıl kullanacağımızla ilgili çok önemli farkındalıklar kazandım. Sevgili Tolga hanımla sadece tanışmış olmak ve göz göze gelmek bile bana ışık oldu, çok teşekkür ediyorum.

 

Banu:
-Bana ayna oldunuz sizi tanıdığıma çok mutlu oldum, tam olması gereken zamanda karşılaştık teşekkürler verdiğiniz huzur için..

Yağmur:

-İsteyerek geldim, mutlu ayrılıyorum, bundan sonra peşinizdeyiz 🙂

Özge Solmaz:

-Uyanışta olduğumu fark ettim, arayıştaydım. 4.günün sonundayız, özellikle Tolga hanımla beraber ne istediğimi daha iyi kavradım. Yola sizinle devam ettiğim için mutluyum.


Eğitim; bireylerin ve ailelerin yaşadıkları sorunların çözümü için yöntem geliştirmeye yönelik çok katkı sağladı. Çok teşekkürler…


güler yüzlü ve uzman eğitmenleri ve danışmanlarıyla gayet başarılı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..


Çok memnun kaldım. diğer kurslarınıza da katılmayı arzu ediyorum. Teşekkürler.


OLDUKÇA ÖĞRETİCİ VE BAŞARILI GEÇTİ EMEĞİNİZE SAĞLIK


çok yoğun bir programdı..hocalarımızın sunumları güzeldi..bizlere çok şeyler kattığını düşünüyorum.tesekkurler..


Verimli ve doyum sağlayan bir eğitim oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.


Hem kişisel olarak hem de mesleki açıdan kendimi geliştirdiğimi hissediyorum. Bu eğitimle farklı bakış açıları ve yeni yeni bilgiler edindim. Eğitmenlerin hepsinin alanda aktif danışmanlar/meslek elemanları olmaları ve deneyimlerini bizimle paylaşmaları çok faydalı oldu. Düz bilgi değil bu bilgileri alanda nasıl kullanabileceğimizi de öğrendim. Ayrıca eğitmenlerin hepsinin bu kadar istekli ders anlatmalarına hayran kaldım, daha çok üniversite ortamında ders aldığımdan kaynaklı olsa gerek bu kadar istekli eğitmenleri bir arada görmek her zaman mümkün olmuyor 🙂 Herşey için çok çok teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık.


Eğitime başlamadan önceki dönemde bu eğitime olan yoğun ilgim dolayısıyla belli düzeyde endişem vardı. Eğitim süresince gördüğüm ise gayet ilgili, profesyonel ve işini önemseyen bir ekip oldu. Tekrar tekrar dinlemek isterim, hocalarımız çok bilgililerdi. Teşekkürler..


Teşekkürler,


eğitim içeriğinden çok yararlandım,içerik oldukça yeterli ve güzel aktarıldı.teşekkürler


Merhaba, Öncelikle her şey için teşekkür ederim. Eğitimin içeriği, kapsamı ve eğitmenler bu konuda çok yeterli ve iyiydi. Dersler gayet anlaşılırdı.


Eğitmenler, dersin içeriği gayet iyi ve öğreticiydi, gerçekten önem verilmiş bir eğitimdi. Teşekkürler.


emeklerinizden dolayı teşekkür ederim


Tüm hocalarımıza çok teşekkür ediyorum öncelikle, çok değerli bilgiler aldık sayenizde.. Katıldığım için çok memnunum, bundan sonra çevremdeki insanlara daha yararlı olacağımı düşünüyorum, çok güzel bir eğitim dönemiydi 🙂


Beklentimin çok üzerinde bir eğitimle karşılaştım. Tüm bilgilerimin yeniden gözden geçirme ve yeni bilgileri ekleme imkanı bulduğum için çok mutluyum. Tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimle…


çok memnun kaldım.


Eğitici ve kapsamlı bir süreçti. Emeği gecen tüm hocalarıma teşekkür ederim..


Kapsamlı ve doyurucu bir eğitim dönemi oldu benim için, teşekkür ediyorum bütün hocalarıma.


Oldukça memnun kaldım. Teşekkür ederim.


faydalı bir eğitimdi teşekkürler


yeterli bir eğitim olduğunu düşünüyorum.. teşekkürler..


Evet eğitim süresince gerek istenildiğinde ulaşılabilirlik olsun isterse de eğitim uzmanlarının ders anlatımları olsun son derece yararlı ve kişiye çok şey katan bir süreçti. Sizlere teşekkür ederim.


Uzaktan egitimi oldukca faydali buluyorum, basarilar diliyorum,egitimi faydali gerekli bulanlar cogaldikca bu sistemler daha da oncülügünüzde cogalacaktir.


Eğitim çok güzeldi. Teşekkürler


eğitimimiz oldukca kapsamlı ve nitelikliydi. her şey için tesekkürler


Oldukça verimli bir eğitim dönemiydi teşekkürler.


Çok faydalı olduğu kanaatindeyim. Teşekkürler.


Harika bir eğitimdi teşekkürler


Eğitim çok verimli geçti. Kendi adıma çok memnun kaldım.Derslerin kapsamlı ve ayrıntılı olması çok faydalı oldu. Uzaktan eğitim olması gerçekten çok büyük bir şanstı. Bize böyle bir eğitim sağladığınız için kurumunuza çok teşekkür ederim


Emeği geçenlere teşekkür ederim.


İyi ki böyle bir eğitim almışım.. Artık kendimi daha yeterli hissediyorum. Bir başka eğitimde yeniden buluşmak üzere TEŞEKKÜRLER..


bu eğitimden çok memnun kaldım


güzel bir eğitim


Emekleri için herkese teşekkürler.


Verimliydi.


Psikoaktif eğitime teşekkürler.


Çok kaliteli ve çok güzel bir eğitim. Eğitmenler insana değer veren, onlara birşeyler katmak için var güçleriyle çalışan kimseler.Onlara sonsuz saygılarımı sunuyorum. Kurumunuza ve değerli hocalarıma başarılarının devamını diliyorum.


yararlı bir eğitim süreciydi. emeği olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.


Her şey için teşekkür ediyorum.