Psikolog Hatice Topçu Ersoy Hakkında Tavsiyeler

İZMİR Psikolog Hatice Topçu Ersoy Hakkında Yorumlar ve Tavsiyeler

Uzman Psikolog Dr. Hatice Topçu Ersoy hakkında danışanların ve uzmanların yazdıkları yorum ve tavsiyelerden bazıları:

 Yargıç (Danışan)
IP: 193.255.234.C
02-09-2023
TavsiyeNo: 35562
Hatice hanımın işinde uzman olduğunu daha kapıdan girer girmez anlıyorsunuz. Hatice hanımı İzmir’deki hukukçu arkadaşlarımın tavsiyesi ile buldum, kendisi ile İzmir’de görüştüm ve bana çok yardımcı oldu. Evli bir arkadaşımın kendisinden yardım aldığını, eşiyle beraber birçok problemi çözdüğünü öğrendim. Benim de uzun süredir devam eden bir ilişkim var ancak evlilik müessesesine adım atmaktan çok korkuyordum, bu konuda da bana yardımcı oldu, evliliğe ilk adımımı attım, artık nişanlıyım. Hala bazı çekincelerim var, kendisiyle görüşmeye devam ediyorum. İş hayatı ve aile ilişkilerinde sorun yaşayanlara özellikle tavsiye ediyorum. Hatice hanıma çok teşekkür ederim.
9 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 S.Y (Danışan)
IP: 188.38.174.ZZW
04-08-2022
TavsiyeNo: 34897
Hatice Hanım’la tanışmam bir arkadaşımın tavsiyesiyle gercekleşti. Bu yazıyı yazmamın da bir nedeni, benim gibi kendini çıkmazda hissederken, hayatın ışığını kendisinin yardımıyla görmüş biri olarak sizlere de önermek istememdir. Eğer gercekten kendinizi seviyor ve yasamaya değer veriyorsanız, bu uğurda sizlere profesyonel olarak farkı bakış açıları kazandıracak doğru kisi Hatice Hanımdır. Sizi sabırla dinlemesi ve en önemlisi size değer vermesi doğru yerde olduğunuzu hissettirecektir. Ben kendisiyle tanıştığıma ve danışanı olduğuma çok memnun kaldım, sizlerin de bu duyguyu yaşamanızı tavsiye ediyorum. Saygılar
11 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 hüsam (Danışan)
IP: 78.169.191.ZZW
06-09-2022
TavsiyeNo: 35657
Hatice hanıma bu siteden ulaştım , ilk başta bir bayan psikologtan yardım almak konusunda ön yargılarım vardı ancak kız arkadaşım bu görüşümü değiştirmemde yardımcı oldu, iyiki de oldu çünkü bu ön yargılarımın yersiz olduğunu Hatice hanımla tanışınca anladım. Kendisi konusunda çok uzman ve bu konuda çok çalıştığı belli oluyor. Kendisi benim sorunlarımı çözmemde çok yardımcı oluyor. Meslek hayatıma ve yakınlarımla olan ilişkilerimde bunu anlıyorum. Hatice hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum . Hatice hanımada cok teşekkür ederim.
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Neşet (Danışan)
IP: 78.177.218.YJY
14-03-2021
TavsiyeNo: 31462
Eşim ve ben Hatice Hanım’a bu site aracılığı ile ulaştık.Danışma amacımız evliliğimiz ile ilgili sorunlarımızdı. Bu konu ile ilgili kendisi ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Mesleğim, kendine güvenmeyi ve bir hedefe ulaşmak için gerekli olan motivasyonu insanlara empoze etmeyi ön planda tutmaktadır. Buna dayanarak gözlem yeteneğime güvendiğimi söyleyebilirim. Bu doğrultuda; bu sitedeki tavsiye yazıları ile ulaştığım Hatice Hanım ı tek kelime ile tavsiye etmek yeterli olacaktır “SAMİMİYET” Daha ilk tanışmanızda elinizi sıkıca kavrayan, gözünüzün içine bakarak merhaba diyen bir insan Hatice Hanım. Kendisinden alacağınız danışmanlığın tamamen ticari yaklaşımlardan uzak olduğunu söylemek isterim. Kendinden emin, işini bilerek ve severek yapabilmenin güveni içerisinde oldukça açık bir samimiyet göreceksiniz. Tanışmanızı samimiyetle:) tavsiye ediyorum.
10 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu? 
  
Funda AYHAN Fotoğraf
Psk.Dnş.Funda AYHAN
Yurtdışı – Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
02-11-2020
TavsiyeNo: 27709
Hatice Hanımla üniversite yıllarından beri tanışırız. Kendisi İzmir’deki psikologlar arasında en iyilerdendir. Son derece çalışkan, azimli ve yetenekli bir psikologdur. Mesleğini son derece ciddiye alır ve işini layıkı ile yapmak için sürekli olarak kendisini geliştirir, eğitimlere katılır ve güncel literatürü takip eder. Alanında giderek uzmanlaşarak söz sahibi oluştur. Danışanlarının ihtiyaçlarını farketmede ve gidermede son derece başarılıdır. İzmir’de aile- ilişki terapisti arayan herkese kendisini tavsiye ederim.
31 (%97) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu? 
  
Mehmet Emin KIZGIN Fotoğraf
Psk.Mehmet Emin KIZGIN
Ankara – Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
03-04-2019
TavsiyeNo: 21787
Hatice hanım mesleki gelişime çok önem veren İzmir’deki çok iyi bir meslektaşımızdır. Yaptığı çalışmaların bilimsel temele dayanması gerektiğine inandığından sürekli mesleki eğitimlere katılarak teorik, pratik bilgi ve becerilerini arttırmaya çalışır. Verdiği hizmeti geliştirebilmek ve zenginleştirebilmek için literatürü sürekli takip eder. Özellikle evlilik terapisi ve aile danışmanlığı alanında bir çok kuram, model ve teknik öğrenebilmek için yoğun biçimde çaba sarfeder. Evlilik terapisi alanında başarılı olarak çalışmaya devam edebilmek için gereken özeni daima gösterir. Akademik alanda da master ve doktora eğitimleri ile akademik bilgilerini geliştirmeye çalışmaktadır.
14 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu? 
  
Ergün İNCE Fotoğraf
Psk.Ergün İNCE

İstanbul – Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
15-10-2019
TavsiyeNo: 36573
Hatice hanımla İzmir’de çalıştığım dönemlerde 1 yıl kadar birlikte çalıştık. Çalışma süresi boyunca çok iyi arkadaşlığımız oldu. Hatice hanım mesleki açıdan son derece donanımlı, mesleğini büyük bir aşkla yapan ve sürekli kendini geliştirmeye çalışan bir yapıya sahip. Birlikte çalıştığımız süre zarfında danışanlarıyla kurduğu etkili iletişime bizzat şahip oldum. Güleryüzlü, pozitif ve samimi görüntüsüde onu mesleğinde daha da başarılı kılıyor. İzmirli ler böyle uzman bir psikologa sahip oldukları için çok şanslılar.psikolog ergün ince olarak değerli dostum ve meslektaşım HATİCE TOPÇU ERSOY U herkese tavsiye ediyorum.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 F.O (Danışan)
IP: 88.243.153.
23-02-2019
TavsiyeNo: 30919
Kızım için psikolog araştırması yaptığım sırada Hatice Hanım’ın sitesinde buldum kendimi. Tavsiye mektuplarını okuduktan sonra karar verdim ve kendisiyle tanıştım. Bende o kadar güven teşkil etti ki sorunumuzu çözeceğine gönülden inandım. Kızım gördüğü 3 yada 4 seans terapi sayesinde baya ilerleme kaydetti. Şu anda devam ediyor.Bizi baya rahatlattı. Sorunlarınız için Hatice Hanıma başvurursanız kesinlikle çok fayda göreceksiniz. Kendisinini hararetle tavsiye ediyorum. İsabetli bir karar verdiğim içinde kendimi çok mutlu hissediyorum.
8 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 irem (Danışan)
IP: 88.242.255.FJ
14-02-2018
TavsiyeNo: 8448
Uzman Psikolog Hatice Topçu’ya evlilik sorunlarım için başvurmuştum. Açıkçası daha önce başka psikologlara gitmiş olduğum için, görüşme yapmadan önce kendisinin evlilik problemlerimiz için bize yardımcı olabileceğinden kuşkuluydum. ancak görüşmeye başladıktan sonra ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anladım. uzman psikolog hatice hanım alanında oldukça bilgili ve deneyimli, evlilik terapisi konusunda çok başarılı. aynı zamanda bireysel psikolojik sorunların çözümünde de çok iyi sonuçlar alıyor. sabırlı, hoşgörülü, yardımsever ve alçakgönüllü bir kişiliğe sahip. meslektaşlarının birçoğundan daha donanımlı ve yetkin olduğunu düşünüyorum. evlilik problemleri yaşayan çiftlere ve psikolojik sorunları olan bireylere uzman psikolog hatice topçu ile görüşmelerini tavsiye ediyorum.
25 (%96) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 R.Gökhan A. (Danışan)
IP: 178.233.37.YZB
31-10-2017
TavsiyeNo: 72857
Tamamen internet ortamındaki araştırmam ile buldum. Aile içi problemler üzerinde uzman. Daha önce çok güzel yazılmış, aile sorunlarını özetleyen kişisel sayfası vardı, şimdi var mı bilmiyorum, bulursanız göz atın, benzer sorunlar ile karşı karşıya iseniz mutlaka danışın. Gelir kaygısı ile sizi oyalamaz. Soruna odaklanır. Danışanlar genellikle sorunun kendi ümit ettikleri gibi çözüleceğini sanırlar. Varsa yanlışlarınızla yüzleşmek mi daha iyi, oyalanmanız mı? Bu sebeple ilk anda kabullenmekte zorlansanız bile, yanlışlarınızı kabul etmeye hazır olarak danışın, yardım edecektir.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 ayse (Danışan)
IP: 94.121.160.YYJ
17-07-2017
TavsiyeNo: 70263
Hatice hanım stajım sırasında danışman hocamdı ve bana stajım konusunda çok yardımcı oldu ve faydalı bir staj yapmamı sağladı. Kendisi çok yetkin bir psikologtur ve bende onun bilgilerinden fazlasıyla yararlandım. Kendisi hem başarılı hem iyi iletişim kuran hemde iyi bir dinleyici olan yetenekli bir psikologtur. İçten, samimi ve güleryüzlü bir insandır. terapiler ve hastalarıyla sağlıklı iletişim kurma konusunda çok başarılıdır. bana okudugum bölümün ne kadar degerli olduğunu anlamam konusunda fırsat sunmuştur ve ben bu yüzden bu bölümü iyiki yazmışım diyorum. Çünkü onun mesleki başarısı beni oldukça etkilemiştir. Bu yüzden onu tanımanızı size tavsiye ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 Sevgi A. (Danışan)
IP: 176.40.240.FZ
04-04-2016
TavsiyeNo: 67868
Uzman bir psikolog arayışındayken sitenizde Psikolog Hatice Topçu Ersoy’u gördüm. İncelediğimde bana çok güven verdi. Kendisiyle görüşmeye karar verdim. Görüşmek için ilk gittiğimde doğru bir karar verdiğimi anladım. Psikolog Hatice Topçu Ersoy, hem alanında uzman olduğunu daha ilk anda hissettiriyor, hem de insana gerçekten değer veriyor. Bu işi çok sevdiği belli oluyor. İşinde bu kadar başarılı olması, çok severek yapmasından kaynaklanıyor bence. Sorunlarımın çözülmesi için kendisinden çok yardım aldım. Psikolog Hatice hanıma çok çok teşekkür ediyorum..
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 figen (Danışan)
IP: 78.175.61.YYL
24-03-2016
TavsiyeNo: 59239
Uzun süredir çocuğum ile ilgili yaşadığım ergenlik problemleriyle başedemez duruma geldim. bu sorun nedeniyle bir arkadaşımın aracılığıyla Hatice hanımla tanıştım. Psikoaktif merkezinden randevu aldım ve oraya gittim, ilgilerinden dolayı memnun kaldım. İlk görüşmede sorunlarımıza yardımcı olan hatice hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.( Her konuda yardım alınacak bir ekip olduklarını gözlemledim.) Çalışmalarından dolayı Hatice hanım ve ekibini tebrik ediyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
Mehmet TEKNECİ Fotoğraf
Dr.Mehmet TEKNECİ

İstanbul – Psikoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
19-03-2016
TavsiyeNo: 59074
Akademisyen olarak da görev yapan Sayın Psikolog Hatice Topçu Ersoy, mesleki açıdan gelişimine oldukça özen gösteren,bunun için sürekli eğitimlere katılarak farkındalığını arttıran,ayrıca kendisi de Aile Danışmanlığı eğitim organizasyonlarında büyük katkıları olan değerli bir meslektaşımdır. Samimiyeti,açık iletişimi ve güven içeren etkileşimi olan Sayın Hatice Topçu Ersoy’u Evlilik ve ilişki terapisi,aile danışmanlığı,ayrılan anne-baba ve çocuk danışmanlığı gibi konularda destek almak isteyen herkese tavsiye ederim. Saygılarımla, Dr.Mehmet TEKNECİ
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
Merve ULCAY Fotoğraf
Psk.Merve ULCAY

İzmir – Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
31-05-2016
TavsiyeNo: 51581
Psikolog Dr.Hatice Hanım’la birlikte çalışmaktayız. Hatice Hanım, sevgi dolu, mütevazi, üst düzey sözel yeteneğe sahip, empatik anlayışı çok kuvvetli, sabırlı, güvenilir ve paylaşımcı bir insandır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra mesleğindeki profesyonelliği ve dinamikliğiyle danışanlarına, öğrencilerine ve meslektaşlarına ışık tutmaktadır. Hatice Hanım’dan süpervizyon almak benim için büyük bir ayrıcalık olarak görüyorum ve kendimi çok şanslı hissediyorum. Hatice Hanım’a teşekkürlerimi bir borç bilirim. Psikolog Dr. Hatice TOPÇU ERSOY’u herkese güvenle tavsiye ediyorum. Böyle bir psikologla karşılaştığınız için kendinizi şanslı hissedeceğinize eminim.
6 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Tuğçe (Danışan)
IP: 195.174.171.ZC
24-05-2015
TavsiyeNo: 51410
Hatice Topçu Ersoy ile benim eğitim aldığım üniversitede iki dersime ”öğretmen” olarak girdiği dönemde tanıştım. Üst üste olan 3 saatlik ve iki saatlik iki dersime giriyordu. Günün tamamı kendisi ile geçiyordu ve hepimiz çok memnunduk. Ders sırasında hepimize özel olduğumuzu, yetişkin olduğumuzu hissettiriyordu. Ses tonu, diksiyonu ve seçtiği cümleler ile hepimiz dönem sonunda kendisine hayrandık. Bildiğim çoğu bilgiyi kendisinden öğrendim. Akademik olarak olan başarısının yanında insan ilişkileri ve iletişimi ile de çok başarılı olan bir insan. Ders aralarında ise her zaman bizlere yardımcı oldu. Özel sorunlarımız da bizi dinledi, yol gösterdi. Hiç bir zaman ben biliyorum, ben öğretmenim yada ben uzmanım demedi. Her zaman kendisini geliştirmeye yatkınlığı ve yenilikçi yönü ile yanımızda oldu. Bizden öğreneceği şeyler bile olduğunu belirterek bizi hep iyi hissettirdi. Bizlere hem ders hem özel yaşantı olarak çok yardımcı oldu. Mesleki açıdan ses tonu, diksiyon, yenilikçi, gelişimci, hızlı çözüm bulma, dinleme, yönlendirme konularında çok başarılı. Meslektaşları gibi insanları germeyen ve güven veren bi yanı var. Hatice Topçu Ersoy’u tanımlamam gerekirse kullanabileceğim üç sıfat var: Bilgili, Güvenilir, Başarılı… Kişisel özellikleri ise güleryüzlü, sakin, karşısındaki insnalara değer veren, insanlarla iletişimi seven, insanların hayatlarına dokunmayı seven birisi. Benim herşey için sürekli teşekkür edeceğim bir insan. Ben bu yazıyı yazdığım şu dönemde mezun olduğumu yani artık kendisinin öğrencisi olmadığımı belirtmek istiyorum ki okuyan kişiler öğretmenim olduğu ve not almak için yazdığımı sanmasınlar. Son olarak söyleyebileceğim tek şey; Hatice Topçu Ersoy’u tavsiye ediyorum.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 ılgım (Danışan)
IP: 88.245.36.CZ
14-05-2015
TavsiyeNo: 51180
Psikolog Dr.Hatice Topçu Ersoy’u girdiğimiz aile eğitimi ve davranış yönetimi derslerinden tanıyorum.Çok fazla vakit geçiremedik fakat yaklaşık 5 aylık birliktelikten ve bize kattığı bir çok şey sonra keşke daha önceden tanısaydım dedim. Hatice öğretmen bize bir tek öğretmen olmadı.Sosyal çevremizle insan ilişkilerimde özel hayatımızda yol göstericimiz oldu.Örnek aldığımız işinde başarılı ve taktir edilen bir insan.Çevrede edindiği birçok ünvanla tanıyabileceğiniz hatice öğrt. ”iyiki tanıdım” diyebileceğiniz bir insan.Rahatlatıcı ses tonu akıcı türkçesi bana göre onu diğer psikologlardan ayıran en belirgin özelliktir. Okulumuzda örnek alınan” onun gibi olmalıyım” denilen hareketleri ve konuşması model alınan ender öğretmenlerden biridir belkide tek. size beklentinizden daha fazlasını verebilecek bir psikolog.Ben onu tanıdığım için çok mutluyum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 raziye (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 95.14.252.YJW
14-05-2015
TavsiyeNo: 51156
Hatice Topçu Ersoy’u aile eğitimi ve davranış yönetimi adlı derslerimize girdiğinde tanıdım. Sevecen, güler yüzlü ve anlayışlı bir öğretmen aynı zamanda bir psikolog. İyi bir dinleyici, ilgili ve konuşkan. dersleri ayrıntısıyla anlatıyor ve bizim anlamamız için elinden geleni yapıyor. Bize yardımcı oluyor. Bizim sorunlarımızda bizimle konuşuyor ve çözüm bulmamıza yardımcı oluyor. Mesleğinde kendini geliştirmiş ve geliştirmeye devam ediyor. İnsanları dinlemeyi, onlara yardımcı olmayı seviyor. Bizim için yaptıklarından dolayı teşekkür ediyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Psk.Nadire KOYUNCU
Bayburt – Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
25-04-2015
TavsiyeNo: 50687
Psikolog Dr. Hatice hanım saygılı, samimi, dürüst, güvenilir, sevgi dolu, mütevazi, kişiliğinin mesleğiyle örtüştüğü ender bir uzman psikologdur. Mesleki gelişimine önem veren çok ileri düzeyde mesleki bilgi ve beceriye sahip , terapi teknikleri ve uygulamasında profesyonel bir uzmandır. Hatice hanım çok yüksek analiz becerisine sahiptir. Danışanlarının haklarına son derece duyarlı, empati yeteneği güçlüdür. Özel yaşamında da danışanları ile ilişkisinde de kişi öncelikle “insan” olarak önemlidir ve değerlidir bu sebeple kendisi ile konuşurken özsaygınızın tazelenmiş olduğunu ve anlaşıldığınızı fark edersiniz. Danışanlarına, öğrencilerine ve meslektaşlarına karşı çok yardımsever ve paylaşımcıdır. Ruh sağlığının hassasiyetini ve insanın önemini engin bilgi ve tecrübeleriyle bana ve meslektaşlarımıza en güzel şekilde yaşayarak öğretmiştir ve bir üniversitenin öğretim görevlisi olarak nice öğrencilerine de en iyi şekilde öğrettiğinden hiç şüphem yok. Çocuk, ergen ve yetişkinlere terapi ve danışmanlık, aile danışmanlığı, evlilik, ilişki terapisi özel uzmanlık alanlarıdır. Kendisinden süpervizyon aldığım süre boyunca ve hala, danışanlarının ve hastalarının ihtiyacını çok hızlı bir şekilde fark ettiğini, danışanlarıyla birlikte çözüm odaklı çalıştığını, karşısındaki kişiyi dikkatle dinleyerek sorunun kaynağından çözümün kendisine hızla bir ışık yaktığını, kısa sürede uzun yollar katettiklerini heyecanla ve hayranlıkla gözlemledim. Saygıdeğer hocam, sizden öğrendiğim her şey için ve öğreneceğim nice şeyler için, mesleğimizi profesyonelce icra edip danışanlarınıza ve hastalarınıza şifa kaynağı olduğunuz için, “insan”a verdiğiniz önem için size çok teşekkür ediyorum. Tüm İzmirlilere ve telefon, mail.. vb araçlarla danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese Dr. Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY’u güvenle tavsiye ediyorum.
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 i.M (Danışan)
IP: 176.33.191.LC
08-04-2015
TavsiyeNo: 50141
Hatice Hanım’la bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanışma fırsatı buldum. O günlerde ben sorunlarımın içinde kaybolmuş ve bir kaçış noktası arayan (çıkış ve çözüm değil) bir haldeydim. Evliliğim,çocuğumla ilişkilerim, çevremle ilişkilerim…. herşey kötüydü. Terapi nedir, nasıldır bilmiyordum. Hatice Hanım bazen yüreklendiren bir anne, bazen sıcacık samimi bir dost gibi tuttu elimden. Kendisinden aldığım bireysel terapi sayesinde tüm sorunlarımın üstesinden geldim ve büyüdüm ben.(Öncesini sorarsanız 35 yaşında bir çocukmuşum meğer). Onunla tanışmak hayatımın dönüm noktası oldu. Yıllarca yaşadığım sorunlar onun profesyonelliği sayesinde 5 ay içinde son buldu. Hatice Hanım iyi ki varsınız ve iyi ki sizinle tanışabildim. Hatice Hanım’dan yardım alanlar ayrıcalıklı ve çok şanslı insanlardır. Yürek dolusu sevgi ve saygılarımla..
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Serap (Danışan)
IP: 88.240.216.YFL
28-08-2014
TavsiyeNo: 43894
Uzun bir süredir psikolojik desteğin her türlüsüne kapalı ve bunda inat edecek kadar önümü göremez haldeyken, uzman bir psikologla görüşmemde ısrarcı olan annemi kıramayıp gönülsüzce yanına gittiğim Hatice Hanım, şimdi destek almak için neden bu kadar geç kaldım diye pişmanlık duymamın sebebidir. İlgili, önyargısız, güven veren ve profesyonel bir şekilde sergilediği yaklaşım kendimi ve ruhumun kapılarını sonuna dek açmamı sağlayarak hayatımı tamamen değiştirdi. Benim karakterimin bir parçası olduğunu kabullendiğim ve çözümlenemeyeceğine kanaat getirdiğim sıkıntılarımı, sorunlarımı dikkatle dinleyerek yaptığı analizler hayatıma yeni bir ışık ve umut doğurdu. Kendisine buradan da teşekkürlerimi sunuyor ve özellikle de benim gibi psikoterapiye önyargılı yaklaşan kişilere kesinlikle “tavsiye ediyorum”.
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
İlknur BOZKURT Fotoğraf
Psk.İlknur BOZKURT

İzmir – Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
18-08-2014
TavsiyeNo: 43664
Hatice hanımla aile danışmanlığına yönelik bir eğitimde tanışma fırsatı buldum ve daha sonra bu iş arkadaşlığına dönüştü.Eğitim sırasında özgüveni yüksek,neşeli,tecrübeli ve paylaşımcı tavırları ile grupta büyük bir etki yarattı…Kendisi alanıyla ilgili yenilikleri yakından takip eden, aktif, ileri görüşlü,güvenilir, mesleki anlamda etik kuralları birebir uygulayan bir uzmandır.Danışanları ile kurduğu pozitif ilişki kendisini bu meslekte başarılı kılmaktadır.Hatice hanımın hiçbir bilgiyi saklamayan, yardımsever, öğretici tavrı sayesinde onunla çalışmak keyifli bir hal almaktadır.Özellikle evlilik ve aile terapisi konusunda birçok danışana sahiptir.Kendisini tanıdığım için oldukça şanslı olduğumu düşünüyorum.Psikolojik olarak destek arayan herkese kesinlikle kendisiyle görüşmelerini tavsiye ediyorum… Hayata dair kazanacağınız becerileri göremekten mutluluk duyacaksınız…
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Yağmur (Danışan)
IP: 94.121.184.ZYW
31-03-2014
TavsiyeNo: 40771
Her insanın yaşamında zor dönemler olur. Benim de hayatımın çok zor dönemlerinden birisinde psikolojik yardım aldığım çok başarılı bir uzmandır Psikolog Hatice Topçu Ersoy. Benim sorunlarımın çözümü Psikolog Hatice Hanım sayesinde olmuştur. Bu nedenle Psikolog arayan kişilere yol göstermesi amacıyla Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy’u tavsiye ediyorum. Uzman Psikolog Hatice Hanım her haliyle ve davranışlarıyla doğru birey olarak bana örnek olmuş bir insandır. Onun sayesinde kendimdeki hatalı davranışları farkedebilme ve düzeltebilme fırsatı buldum. Şimdi yaşamım çok daha yolunda gidiyor. Kendisine çok çok teşekkürler…
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Nazlı Yıldırım (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 94.121.225.FZ
16-03-2014
TavsiyeNo: 40336
Ben Hatice hanım’ın asistanıyım. Yaklaşık 6 aydır beraber çalışyoruz. Hatice hanım Danışanlarına karşı çok ilgili, saygılı ve sevecendir. Mesleğinde tam bir profesyoneldir. Dürüst ve mantıklıdır. Hiçbir konuda olumsuz olduğunu görmedim. en ufak bir pürüzde bile olabildiğince soğukkanlı ve mantıklı olanı tercih eder. İşinde çok titizdir. Danışanlarına saygı çerçevesinde ve profesyonel davranır. Danışanlarına karşı hem sıcak ve ilgilidir. Hem de gereken mesafeyi koruyabilir. Mesleki becerilerini geliştirmek için sürekli alanındaki yenilikleri takip eder.
1 (%50) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
Mehmet Akif ERSOY Fotoğraf
Prof.Dr.Mehmet Akif ERSOY

İzmir – Doktor – Psikiyatrist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
30-03-2014
TavsiyeNo: 21646
Hatice hanım yaptığı işi doğru yapmaya ve sürekli daha iyi yapmaya çalışır. Bu nedenle eğitimlere katılır, yeni yayınları takip eder, farklı tekniklerle ve yöntemlerle çalışmalarını zenginleştirmek için çaba gösterir. Danışanlarına karşı çok ilgilidir. Güler yüzlü, içten, arkadaş canlısı ve iyi niyetli bir insandır. Kendisi evlilik, ilişki ve aile terapisi alanında çok sayıda bireyle çalışıyor ve gerçekten çok başarılı sonuçlar alıyor. Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY evlilik terapisi ve aile terapisi ile ilgili kesinlikle tavsiye edebileceğim bir isimdir.
10 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Özgür (Danışan)
IP: 94.121.241.YZY
01-03-2013
TavsiyeNo: 31100
Günümüzde hizmet alabileceğimiz kişilere ulaşmak çok kolay ancak güvenilir ve doğru uzmanı bulmak bence çok zor. Ben bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum, çünkü ilk başvurduğum psikolog olan Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY benim için gerçekten doğru uzmandı. Sorunlarımı onun sayesinde çözümleyebildim ve arkadaşlarıma da Hatice hanımla görüşmelerini tavsiye ettim. Benim tavsiyem üzerine Psikolog Hatice hanımla görüşen tüm yakınlarım da benim gibi kendisinden çok memnun kaldılar. Bu durum elbette ki tesadüf değil. Hatice hanım alanında gerçekten çok başarılı.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 Sude (Danışan)
IP: 188.223.77.ZJ
27-09-2013
TavsiyeNo: 36089
Hatice Topçu Ersoy alanında son derece yetkin bir psikolog. Ben kendisiyle bireysel sorunlarım nedeniyle görüştüm. Yurt dışında yaşadığım icin kısa bir süreliğine İzmir’de bulunduğum bir dönemde Hatice hanımdan yardım aldım. Çok uzun süre görüşme imkanı bulamadım ancak kendisinin vermiş olduğu öneriler sorunlarımı çözebilmem icin bana çok yardımcı oldu. Şimdi ne zaman sorun yaşasam Hatice hanımın, benim problemlerimle ilgili tespitlerini ve önerilerini hatırlıyorum ve sorunlarımla bu şekilde baş edebiliyorum. Psikolojik sorunlar yasayan kişilere Psikolog Hatice Topçu Ersoy ile görüşmelerini kesinlikle öneriyorum.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi yurtdışından yazıldığı IP adresiyle doğrulanmıştır.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 selver (Danışan)
IP: 94.121.186.ZB
26-02-2013
TavsiyeNo: 31028
Psikolog ile görüşme yapmaya karar verdikten sonra internette güvenilir bir psikolog aramaya başladım. Bu site aracılığıyla Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy’ a ulaştım. Hatice hanım gerçekçi, dürüst ve çok yardımsever. Karşısındaki kişiyi gerçekten çok iyi anlıyor. Etrafımdaki herkesten farklı yaklaştı bana ve daha önce olaylara yanlış bakıyor olduğumu gösterdi. Ancak bunu yaparken kişiyi hiç rahatsız etmeden yapıyor. Hatice hanım gerçekten çok başarılı ve mesleğini çok ciddiye alarak çalışıyor.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 fulya (Danışan)
IP: 78.177.183.YCF
03-04-2013
TavsiyeNo: 21800
Ben Hatice hanımı tesadüfen buldum profesyonel yardıma ihtiyacım vardı ancak kimseyi tanımıyordum tabelasından görüp girdim muayenehanesine iyi ki de girmişim.Bir dönem aldığım bu yardımla sorunlarımı çözmeyi başardım ve çözmeye devam edeceğime de inanıyorum çünki olayları,kişileri analiz etmek,çözüm getirmek gibi bilgileri Hatice hanım sayesinde öğrendim,özümsedim.Sadece gittiğiniz zaman çözüm bulmuyorsunuz hayatınız boyunca size yardımı olacak bilgileri de alıyorsunuz.Yardıma ihtiyacım olduğu anda ilk ve tek gideceğim kişidir hatice hanım.Ben tesadüfen buldum ama herkes ben kadar şanslı olmayabilir o yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum.Dürüst,kişilikli ve önyargısız kendinizi doktorda değil dostunuzda hissedeceğiniz bir bayan Hatice hanım.Herkese sağlıklı,mutlu günler dileği ile…
10 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Psk.Ayhan ALTAŞ
Bursa – Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
30-03-2013
TavsiyeNo: 21633
Hatice hanım ile İzmirdeki bilimsel ve etik çalışmalarından dolayı İzmir’den bana danışan ve psikoloji alanında iyi bir psikolog soran danışanlarım vesilesi ile tanıştım. Aldığım geri bildirimlerden de gördüm ki iyi bir seçim yapmışız. Danışanlarımın çok memnun, kendilerindeki değişimleri ve gelişimleri gözlemleyip benimle paylaştıklarında bende buna çok sevindim, Mesleki etik kurallara uygun şekilde çalışan Hatice hanımın, özellikle kısa sürede danışanları ile empatik iletişime geçmesi benim dikkatimi çekmiştir. İnsanları anlayan ve yaşadıkları sorunlara çözümcül yaklaşımları ile kısa sürede onlara ulaşabilen bir meslektaşımdır. Özellikle Aile ve Çift terapilerinde kendini geliştirmiş olan Hatice Hanımı Aile sorunları yaşayan ve üstesinden gelmek için yardım arayan herkese Tavsiye ediyorum…
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 S.C (Danışan)
IP: 78.175.65.FC
03-08-2010
TavsiyeNo: 34869
Uzman Psikolog Hatice Topcu Ersoy ile yaz tatili icin Izmire gittigim zaman bir yakinimin tavsiyesi sayesinde gorusme firsati buldum. Ben yurtdisinda yasadigim icin psikoterapiye gitmek istedigim halde dil probleminden dolayi terapiste gidemiyordum. Kisa bir sureligine Izmirde bulunacagim icin sorunlarima cozum bulabilecegimden emin degildim ancak Hatice hanimla yalnizca dort seans gorusme yaptigim halde sorunlarima cozum bulabildim. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Sorunlari olan herkese tavsiye ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 Şefika (Danışan)
IP: 78.177.196.YZ
03-04-2010
TavsiyeNo: 32042
Hatice hanıma bu site aracılığı ile ulastık. Danışma amacımız evliliğimiz ile ilgili sorunlarımızdı. Yaşamdan beklenenler, beklentilerin gerçekleşmemesi veya geç gerçekleşmesi bazen insanı ciddi hayal kırıklıklarına uğratabiliyor, hatta bu durum bazen yıkıcı sonuçlar oluşturabiliyor. Bu tür durumlarda, kendimize sorular sorar yanıtlar veririz ve böylece kendimizi sorguladığımızı düşünerek rahatlarız. İşte o yanıtları verirken, ileride aynı sorunların yeniden gündeme gelmemesi için, her ne kadar canımızı acıtacak olsa da, gerçek yanıtları vermek gerekiyor. Bazen insan kendine gerçekleri yakıştıramayabiliyor. Bundan dolayı, istemeden de olsa sadece ihtiyaç duyduğu yanıtları verebiliyor. Hatice hanım ile görüşmeye başladığınızda, insan olmaya dair duygularınızı bir kez daha görmeye başlıyorsunuz. Çok gerçek, katıksız, yalın. Hatice hanımın klavuzluğunda görüyorsunuz ki bazı gerçeklerin açıklaması çok basit; bizler sadece insanız ve yaşam bizim sandığımız kadar karmaşık bir olgu değil. Hatice hanım ile yaklaşık 2 aydır görüşmelerimiz devam etmektedir. Bu süreç içerisinde eleştiri ve yargı olmaksızın dinlemenin nasıl bir şey olduğunu çok daha net görebilme şansım oldu. Yanlışlarınızın; eleştirilmeden, yargılanmadan sadece “insana dair davranışlar” başlığı altında tanımlarının yapılması, gerçekleri kabul edebilme olgunluğuna doğru yol almanızda etkin bir rol oynuyor. Kendinizi yapılandırma sürecinizde, farkındalığınızın oluşmasını/artmasını sağlayan bir uzmanın desteği size kendinizi iyi hissettiriyor. Bu süreçte, gerçeklerle yüzleşmek ağır gelebiliyor ama daha sağlam temelli duygular ile yaşamınıza devam ediyor olduğunuzu bilmek sizi rahatlatıyor ve oldukça iyi hissettiriyor. Hatice hanımı bir klavuz olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 İrem (Danışan)
IP: 94.121.251.WD
02-11-2009
TavsiyeNo: 27706
Psikolog Hatice hanımla bir yakınım aracılığıyla tanıştım. Yakınım Hatice hanımdan terapi yardımı almıştı ve bana da önerdi. Benim hem okulla hem de ailemle ilgili sorunlarım var. Hiçkimsenin beni anlamadığını düşünüyorum. Hatice hanımla görüşme yaptıktan sonra gerçekten anlaşıldığımı hissettim. Psikolog Hatice hanım çok canayakın, çok girişken ve kendine güveni tam. Ben bu özelliklerini çok beğendim ve kendisi benim örnek aldığım bir kişi. Kafamı karıştıran her konuda bana yardımcı oluyor ve çevremdeki olaylara farklı bir açıdan bakmayı öğretiyor bana. Ben çok iyi ilerlemeler kaydettiğimi hissediyorum ve herkese Hatice hanımla görüşmelerini öneriyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 Hüseyin A. (Danışan)
IP: 85.105.105.YBY
16-02-2010
TavsiyeNo: 30732
Uzman Psikolog Hatice hanıma yaşıyor olduğum ciddi psikolojik sıkıntılarım nedeniyle başvurdum. Beni öyle güzel karşıladı ve sorunlarımı o kadar içtenlikle dinledi ki. Çok uzun zamandır hiç kimseyle paylaşamadığım ve bu nedenle beni artık çok rahatsız eden sorunlarıma Uzman Psikolog Hatice Hanım sayesinde çözümler buldum. Bana problemlerin çözümünün aslında ne kadar basit olduğunu, gayret gösterdiğimiz takdirde çözülemeyecek hiç bir problem olmadığını gösterdi. Bana yardımlarından dolayı kendisine minnettarım. Uzman Psikolog Hatice hanımın çalışmalarındaki başarılarının devamını diliyorum.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 hülya (Danışan)
IP: 94.121.255.YZ
16-06-2010
TavsiyeNo: 33853
Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy ile bir arkadaşımın önerisi ile görüşmeye başladım. Arkadaşım da Uzman Psikolog Hatice hanım ile yaptığı görüşmelerden çok olumlu sonuçlar almıştı ve ben de Hatice hanım sayesinde psikolojik problemlerim ile ilgili çözüm yolları bulabildim. Bana yardımcı olmasında mesleki başarısı ve kişilik özellikleri bence etkiliydi. Çünkü kendinizi tanımadığınız bir kişiye açabilmeniz çok kolay değil ancak Hatice hanım bunu kolaylaştırıyor. Destekleyici ve ilgili tavrı sayesinde rahatlıkla sorunlarımı paylaştım ve kendisinden çok yararlı çözüm yolları öğrendim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 M.K (Danışan)
IP: 85.100.42.WC
29-04-2010
TavsiyeNo: 32793
Uzman Psikolog Hatice Topçu ERSOY benim hayatımda çok önemli yeri olan bir insandır. Bana yaşamımın en önemli kararlarını doğru alabilmem için her zaman çok destek vermiştir. Hatice Topçu ERSOY çok iyi bir psikolog ve aynı zamanda çok iyi bir yol gösterici. Kendi doğrularınızı bulmanıza çok yardımcı oluyor. Bu sürede çok sıcak ve çok destekleyici davranıyor. İzmir de yaşayan ve uzman bir psikolog arayan herkese Psikolog Hatice hanımla görüşmelerini tavsiye ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 mine k. (Danışan)
IP: 88.243.138.YZ
29-05-2009
TavsiyeNo: 23684
Merhaba, eşimle süregelen sorunlarımıza çözüm ararken tavsiye ile Hatice hanımla görüşmeye başladık.. Öncelikle bir insan, bir kadın ve bir anne olarak karşısındaki kişileri anlayan ve doğru çözüm yollarına yönelttiğini söyleyebilirim.. Bir ayımızı tamamladık ve artık evimizde konuşmak tedirginlik vermiyor bize “gene tartışacakmıyız endişesi duymadan konuşma becerisi” kazandırdığı için kendisine çok minnettarız.. Eşimin söylediği gibi “öfkenin kontrol edilebileceğini bilmezdim Hatice hanımdan önce”.. Hayatımıza huzuru ve güveni yeniden başlattığı için çok teşekkür ediyor, İzmir’de aile birliği için herkese tavsiye ediyoruz..
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 nzl_glr (Danışan)
IP: 81.214.42.YCL
10-05-2010
TavsiyeNo: 33031
Hatice hanıma bu sitedeki yorumları okuduktan sonra gitmeye karar verdim.Daha önce sen bir çok psikoloğa terapiye gittim fakat hiç birinden sonuç alamadım.Hatice hanım çok samimi bir insan.Terapi sırasında verdiği örnekler sosyal hayata uyarlanabilir şeyler.Ben sosyal fobi tedavisi görüyorum.Başlayalı yaklaşık 4 ay oldu.Ama çevremdeki herkes ciddi bir ilerleme kaydettiğimi söylüyor.Terapi sırasında yıllardır hiç farketmediğim yanlışlarımı bulmamı sağlıyor.Böylelikle sadece sosyal fobimi yenmemi değil kendimi tanımama da yardımcı oluyor.Hatice hanımı herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Metin D. (Danışan)
IP: 78.179.26.FD
26-10-2009
TavsiyeNo: 27503
Ben Psikolog Hatice hanımdan beni ciddi biçimde zorlayan psikolojik problemlerim ile ilgili yardım aldım. Görüşmeye başlamadan önce bazı önyargılarım vardı. Bir psikoloğun bana yardımcı olabileceği konusunda kuşkuluydum. Ancak Hatice hanım genç olmasına rağmen çok deneyimli. Yaptığı işi önemsediği için kendisini geliştirmek ve mesleğinde başarılı olmak için çok emek verdiği belli oluyor. Görüşmelerde çok zekice yorumlar yapıyor, espirili, sıcak ve ilgili davranıyor. Benim sorunlarımı çözmemde çok büyük katkısı oldu. Kendisine teşekkür ediyorum…
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 H.İBRAHİM OZDEMİR (Danışan)
IP: 78.172.14.D
31-03-2009
TavsiyeNo: 21700
Hatice hanım çok iyi psikolog. Çok yakın bir arakadaşımın evlilik sorunları vardı, kendisine yönlendirdim. Evliliklerinde ciddi sorunlar yaşıyorlardı ve Hatice hanımdan yardım almalarını söyledim. Hatice hanım onlara çok destek verdi. Onun sayesinde şimdi arkadaşım evliliğini mutlu bir şekilde sürdürüyor. Hatice hanım alanında başarılı olan ve yaptığı işe çok önem veren uzman bir psikolog. Ben psikolojik yardıma ihtiyacı olan tanıdıklarımı kendisine yönlendiriyorum. Hepsiyle yakından ilgileniyor. Ayrıca bilimsel temeli ve hastaya yaklaşımı da oldukça iyi. Bu gibi sorunlarınız varsa kendisine başvurun, farklı insancıl yaklaşımı göreceksiniz. Sonra siz de başka arkadaşlarınıza tavsiye edeceğinizden eminim. Hatice hanıma teşekkür ediyorum. Nice hastalara şifa dağıtmasını diliyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 ceren s. (Danışan)
IP: 94.121.174.YLC
10-11-2010
TavsiyeNo: 37210
İzmir de Psikolog arayan herkese Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy ile görüşmelerini tavsiye ederim. Çünkü Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy işinde çok çok başarılı. Ben dikkat eksikliği problemim nedeniyle Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy’ dan yardım aldım ve onun sayesinde bu problemimden kurtuldum. Aynı zamanda benim için çok iyi bir model oluşturdu ve ben de ileride Hatice hanım gibi psikolog olmaya karar verdim. Hem mesleğindeki özeni hem de davranışlarıyla bence farklılığını ispatlamış oluyor. Kendisine sonsuz teşekkürler…
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 sıla (Danışan)
IP: 94.121.221.ZBF
29-04-2010
TavsiyeNo: 32780
Ben ailemle yaşadığım sorunlarımdan dolayı güvenilir bir uzmandan yardım almak üzere internette araştırma yaparken Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY ‘a bu sitede rastladım. Beni ve ailemi dinledi ve bizim hiç düşünemeyeceğimiz bakış açıları sundu bize. Ben kendimle ilgili bir çok gerçeği Hatice hanım sayesinde keşfettim. Suçlayıcı ya da benmerkezci bir yaklaşımla hiçbir yere varılamayacağını öğrendim. Hatice hanımla terapi görüşmelerinde kazandığım becerileri yalnızca ailemle ilişkilerimde değil tüm yaşamımda ve tüm ilişkilerimde kullanacağım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 Gülcan Celayir Küçükgörmen (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 78.175.88.BF
06-11-2009
TavsiyeNo: 27859
Ben Hatice Topçu Ersoy’u 11 yaşından beri tanırım. Beraber 6 yıl okuduk. Çok küçük yaşlarında dahi, olgun ve sakin duruşu, mantıklı ve çözümcü yaklaşımlarıyla çok sevilen ve hayranlık uyandıran bir bir kişiliği vardı. Bazı arkadaşlar ayaklı kütüphane gibi gibi benzetmeler bile yaparlardı. Çünkü hemen hemen her konuda bilgi sahibi, çok okuyan, kültürlü ve etrafına karşı sürekli derleyip toparlayıcı bir yapısı vardı. En karmaşık mesleler karşısında bile soğukkanlılığını hiç kaybetmez. Bu da karşısındakilerin daha sakin ve aklıselim olmasını sağlardı. Karşılaştığı karışık mevzuların içinden hemen bir çözüm yolu bulup çıkarır, herkese destek olur, yol gösterirdi. Hastası değilim ama öğrenciliğimizde de sanki o sınıfın psikolojik danışmanı gibi olduğu için mesleğinde ne kadar başarılı olduğunu tahmin edebiliyorum. Psikoloji kazandığını duyduğumda çok sevinmiş ancak hiç şaşırmamıştım. Çünkü Hatice adeta psikolog olmak için yaratılmıştı.Şu anda ben de bir özel okulda öğretmenim ve gerek velilerime gerek öğrencilerime canım arkadaşımı büyük bir güvenle tavsiye ediyorum. Hepsinin de çok memnun kaldıklarını söyleyebilirim. Eğer ondan yardım almayı düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeyin derim. Haklı olduğumu göreceksiniz.
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 ceyda (Danışan)
IP: 85.108.50.YDD
15-10-2009
TavsiyeNo: 27227
hatice hanım iyi,başarılı,işinde ciddi,insanların sorunlarıyla yakından ilgileniyor.Bende arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım ve çok memnun kaldım.çok güler yüzlü ve konuşkan yanında gerçekten rahatlıyorum.genç oluşu benim sorunlarımı anlamasında daha iyi oluyor. ben kendimi şimdi daha iyi hissediyorum .hatice hanıma giden arkadaşların memnun kalacakları güvencesini verebilirim. çalıştığı ortam çok rahat .alanında kendini çok iyi geliştirmiş olması benim için çok önemliydi ve ilk seansta bunu hemen anlıyorsunuz zaten ben çok memnun kaldım .
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 a.b. (Danışan)
IP: 94.121.185.ZZZ
28-04-2010
TavsiyeNo: 32757
İnsanın yaşamında sorunları ile artık kendi kendine başa çıkamadığını hissettiği dönemler olur ya, işte ben böyle bir dönemde Psikolog Hatice Topçu Ersoy ile tanıştım. Bu site aracılığı ile kendisine ulaşmış olduğum için tavsiyeediyorum sitesine de teşekkür ediyorum. Çünkü doğru uzmandan yardım alma şansını bulmuş olduğum için sorunlarıma etkili ve hızlı çözümler bulabildim. Psikolog Hatice hanım işinde çok başarılı bir uzman. Beni çok iyi anladığını hissettiğim için onunla görüşmelerim sırasında kendimi çok iyi ve ço rahat hissettim. Hatice hanım sayesinde sorunlarıma çözüm buldum ve değiştirmek istediğim yönlerimi çözümleyebildim.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Melisa (Danışan)
IP: 85.96.192.ZBF
23-10-2009
TavsiyeNo: 27425
Ben Hatice hanıma bireysel sorunlarım için başvurdum. En yakın arkadaşlarıma hatta aileme bile anlatamadığım bir problem yaşıyordum. Beni anlayacak, yargılamayacak bir danışman arıyordum. İnternetten Psikolog Hatice hanıma ulaştım. Beni o kadar sıcak karşıladı ve o kadar iyi anladı ki. Beklediğim her şeyi hatta daha fazlasını bulmuş oldum. Çünkü beni çok iyi anladı ve hiçbir şekilde yargılamadı. Bütün sorunlarımı anlatabilmemi çok kolaylaştırdı. Çok bilgili ve kültürlü olmasına rağmen çok mütevazi davrandı. Ona anlattığım her şey gizli kaldı. Hatice hanım çok iyi sır saklıyor. Benim kendime güvenmemi ve sorunlarımla baş edebilmemi sağladı. Herkese Hatice hanımla tanışmalarını tavsiye ederim.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 sevinç (Danışan)
IP: 94.121.221.ZBF
26-04-2010
TavsiyeNo: 32703
Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY bir yakınımın tavsiyesi üzerine görüşmeye başladığım bir uzmandır. Hatice hanım ilk görüşmemizden bu yana çok olumlu ve çok sıcak davranan, işine çok önem veren ve danışanlarına yardımcı olmak için çok çaba sarfeden bir psikolog. Ben sorunlarımın gerçekte ne olduğunu Hatice hanım sayesinde keşfettim. Kendisine başvurduğum zaman aslında sorunumun ne olduğunu doğru anlayamamış olduğumu şimdi farkediyorum. Hatice hanım sayesinde problemlerimi ve kaynaklarını şimdi biliyorum ve çözümleyebiliyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 YAVUZ (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 78.177.155.YY
02-11-2009
TavsiyeNo: 27712
Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy ile aynı hastanede çalışıyoruz. Hatice hanım hastanedeki tüm hastalarına ve tüm çalışma arkadaşlarına karşı çok yapıcı ve pozitif davranır. Hastanedeki çalışanların psikolojik sorunları olduğunda onlara destek verir. Sağlık çalışanlarının hastalarla iletişim kurma becerilerini geliştirmek için eğitimler verir. Verdiği iletişim eğitimlerinde çok başarılıdır. Hatice hanım alanında çok başarılı bir psikologtur. Psikolojik sorunu olan kişilere Uzman Psikolog Hatice hanımı tavsiye ederim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 J. (Danışan)
IP: 88.253.185.CL
22-04-2010
TavsiyeNo: 32626
Hatice Hanım’a internette yaptığım araştırma sırasında www.tavsiyeediyorum.com sitesi sayesinde ulaştım. Kendisiyle, bir süredir yaşamakta olduğum stres, kaygı ve genel olarak hayattan keyif alamama sorunum nedeniyle görüşmeye başladım. Hatice Hanım genç yaşına rağmen son derece tecrübeli ve profesyonel bir psikolog. İlgili,sabırlı, samimi ve ölçülü yaklaşımıyla size güven vererek sorunlarınızı paylaşmanız için cesaret veriyor. Sorunlarınızı gerçekçi ve dikkatli bir şekilde anlayıp değerlendirerek, planlı bir şekilde çözüme doğru yöneltiyor. Hatice Hanım’ın desteğiyle kendimi ve hayattan beklentilerimi tanımayı ve karşılaştığım sorunlara farklı açıdan bakarak çözüm getirebilmeyi öğrendim. Kişisel gelişim ve değişimin sürekli bir süreç olduğunu ve aslında karşılaştığım sorunları çözebilecek güce sahip olduğumu farketmemi sağladığı için artık geleceğe çok daha güvenle ve olumlu bakabiliyorum. Hatice Hanım her insanın hayatında dönem dönem yaşayabileceği zorluk ve sorunları aşmak için ihtiyaç duyabileceği desteği doğru şekilde sağlayabilen çok iyi bir psikolog ve yol gösterici. Kendisini tanıma fırsatı bulduğum için çok mutluyum ve kendisini herkese tavsiye ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 Yavuz Keçeci (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 78.177.161.YBC
26-04-2009
TavsiyeNo: 22684
Hatice hanım alanında çok başarılı bir psikolog. Mesleki eğitimlere ve akademik eğitime çok önem veriyor ve sürekli kendisini geliştiriyor. Bence onu bu kadar başarılı yapan şey işini çok seviyor olması ve nasıl daha iyi hizmet verebileceğini sürekli düşünmesi. Gerçekten mesleğine çok saygı duyuyor ve işini çok iyi yapmak için elinden gelen tüm özeni gösteriyor. Aynı zamanda çok iyi bir arkadaş. Ben bir tanıdığımı psikolojik sorunları ile ilgili Hatice hanıma yönlendirmiştim. Hatice hanım çok ilgilendi ve çok yardımcı oldu. Tanıdığım kişi de sorunlarından kurtuldu ve çok memnun kaldı. Hatice hanıma çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 ELİF A. (Danışan)
IP: 78.178.167.ZD
30-03-2010
TavsiyeNo: 31940
Öncelikle hatice hanımla iyiki tanışmışım iyiki hayatımda olmuş..Sihirli bir deynek misali oldu herşey.Hiç bir umudun kalmadığı çaresizliğin diz boyu olduğunu hissettiğim anlarda tanıştık kendisiyle.Yaklaşık 4 aydır birlikteyiz.Hayatımda nelerin değiştiğini anlatmak mümkün değil.Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum ve onu hayatımdan çıkarmayı düşünmüorum.Çünkü şartlar ne olursa olsun insanların uzman birinin yardımına ihtiyacı olduğu anlar oluyor..Hatice hanımda işinin ehli… Ona minnettarım..
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 Birgül (Danışan)
IP: 81.215.152.ZYY
26-03-2010
TavsiyeNo: 31817
Sosyal fobi problemi yaşadığım için hayatımın tüm alanlarında ciddi biçimde zorlanıyordum. Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy ile tavsiye üzerine görüşmeye başladım ve Hatice hanım sayesinde yaşadığım problemin temelinde yatan nedenleri keşfedebildim. Hatice hanım işini çok severek yapan bir psikolog. Ayrıca çok yardımsever ve çok yakın davranıyor. Karşısındaki kişiye güven veriyor ve rahatlatabiliyor. Ben Hatice hanımla yaptığım görüşmelerin çok yararını görüyorum ve psikolojik problemler yaşayan herkese Psikolog Hatice hanımla görüşmelerini tavsiye ediyorum.
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Sssh (Danışan)
IP: 85.107.47.JJ
26-05-2009
TavsiyeNo: 23582
Hatice Hanım’la tanışmam, uzun yıllardır süregelen anksiyete problemimden artık tamamen kurtulmak isteğimle ve internet aracılığıyla oldu. Kendimle ilgili birşeyler paylaşacağımdan ilk görüşmeye biraz tedirgin gitmeme rağmen Hatice Hanım’ın güven veren yanı sayesinde rahat bir görüşme geçirdim. Hatice Hanım’ın soruna yaklaşımı, yaşadığım problemin temelinde neler olabileceğini bilimsel ve davranışsal sebepleriyle anlatması bazı yönlerimle ilgili farkındalık sağlıyor. Samimiyeti, güleryüzü, kafamdaki soruları aydınlatması onunla dertleşir gibi konuşabilmemi sağlıyor. Henüz görüşmelerimizin başında olmamıza rağmen bu problemimi onun da desteğiyle aşabileceğime inandım ve umutluyum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 NERİMAN (Danışan)
IP: 88.244.162.YFF
25-03-2010
TavsiyeNo: 31780
Kendisine yaklaşık 3 aydır gidiyorum ve çok memnunum.Kendinizdeki değişikliğin farkına varıyorsunuz zaten … Bence kişinin kendi benliğini mutlaka tanıması gerekiyor ve bunun içinde yardım almalı diyorum .Bu konuda emin olabileceğiniz muhteşem bir danışman kendisi . Çok şey öğreniyorum hem kendim hemde çevremle ilgili bilmediğim, göremediğim ,anlayamadığım yüzlerce şey varmış ve tek çözümü bendeymiş zaten .Hatice Hanıma sonsuz teşekkür ediyorum bu konudaki titizliğindne dolayı.Şiddetle tavsiye ediyorum ve sevgilerimi gönderiyorum..
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 b (Danışan)
IP: 212.175.225.ZBD
12-05-2009
TavsiyeNo: 23159
ben hatice hanım’dan bireysel psikoterapi hizmeti alıyorum. hatice hanım, insana kendisinin dısardan bakabilmesini sağlamak konusunda cok basarılı bir insan ve aynı zamanda psikolog. ne sadece arkadas nede sadece doktor olarak duruyor karsınızda. bu dengeyide cok ıyı kurabildiğini düşünüyorum. cok uzun bir zamandır gitmiyor olmama rağmen kendisinden aldığım terapilerin yararını gördüğümü, en azından bazı seylerı cozme asamasına henuz gecmemıs olsak da davranıslarım hıssettıklerımın kokenı hakkında “farkındalığımın” artmış olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. kendını tanımak isteyen insanlara hatica hanımı öneriyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 T.D. (Danışan)
IP: 94.121.181.ZBC
24-03-2010
TavsiyeNo: 31745
Bende yoğun stres ve kaygı problemi vardı. Bu durum hayatımı olumsuz etkiliyordu. İnternette yaptığım bir araştırma sonucunda bu sitede Uzman Psikolog Hatice hanıma rastladım. Hatice hanımla görüşmeye başladıktan sonra kaygım, stresim azaldı, kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Sorunlarımı eskiden olduğu kadar büyütmüyorum, çünkü tüm problemlerin çözülebileceğini Hatice hanım sayesinde öğrendim. Hatice hanım İzmir ilindeki çok başarılı bir psikolog, herkese tavsiye ediyorum.
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 A. Ö. (Danışan)
IP: 94.121.254.YLY
29-04-2009
TavsiyeNo: 22791
Benim evliliğimde ciddi problemlerim vardı. Evlilik terapisti arıyordum. Internette araştırma yaparken tavsiyeediyorum.com sitesinde Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy ile ilgili yazılan tavsiye yazılarına rastladım, evlilik sorunları olan kişilerin yazdığı tavsiyeleri okuduktan sonra Hatice hanımla görüşmeye karar verdim. Hatice hanım evlilik ve ilişki problemleri konusunda oldukça deneyimli ve başarılı. Bizim evlilik sorunlarımızı çözebilmek için Hatice hanım öncelikle benim ve eşimin evliliğimizdeki problemlere bakış açımızı değerlenirmek için bir ilişki değerlendirme testi uyguladı. Bu sayede biz de sorunlarımızı netleştirme ve daha gerçekçi değerlendirme fırsatı bulduk. Eğer gayret gösterirsek evlilik sorunlarımızın aşılabileceğine bizi Hatice hanım inandırdı. Halen terapiye devam ediyoruz, başlangıçtan bu yana birçok olumlu gelişme kaydettik. Ben ve eşim Hatice hanımın genç olmasından dolayı başlangıçta tereddüt etmiştik ama terapiye başladıktan sonra Hatice hanımın kendisini mesleki açıdan geliştirmek için çok çaba sarfettiğini anladık. Hatice hanım işini bilimsel temele uygun yapmaya uğraşıyor. Alanı ile ilgili eğitim ve seminerler veriyor. Evlilik ve ilişki alanında sorunları olan herkese Hatice hanımı evlilik terapisti olarak tavsiye ederim.
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 büşra (Danışan)
IP: 94.121.240.YWY
24-03-2010
TavsiyeNo: 31738
Ben uzun zamandır psikolojik yardım alıyordum ancak görüştüğüm psikologla yakın ve iyi bir ilişki kurabilmek benim için önemli olduğundan tam olarak sorunuma çözüm bulamıyordum. Uzman Psikolog HaticeTopçu Ersoy ile tanıştıktan sonra beni gerçekten anlayan ve doğru meseleler üzerine yoğunlaşan bir uzman olduğu için aradığım şeyi gerçekten bulabilmiş oldum. Kendisi psikolog olmak için gerekli olan tüm kişilik özelliklerine ve tüm becerilere sahip. Görüştüğüm zaman aklımdan geçen herşeyi anlatabilmem için bana o kadar yardımcı oluyor ki. Sorunu çok doğru anlıyor ve yanlış yerlerde yanlış şeylerle uğraşarak zaman kaybetmiyoruz. Hatice hanım sayesine şimdi çok mutlu ve iyi hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 bilal (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 94.121.224.WC
22-04-2009
TavsiyeNo: 22557
Hatice hanımı uzun süreden beri tanıyorum. aile dostumuz diyebilirim.Ben evin en küçüğüyüm iki tane daha abim var.Hep bi ablam olmasını istemiştim ama öz olmasa bile benim bir manevi ablam var.Benim her zaman yanımda olduğunu çok iyi biliyorum çünkü çok iyi bir insan,işinin en iyisini ve insanlara çok faydalı olmayı istiyor ve başarılıda zaten.Bir kaç kez yanına gittim ve onu beklerken seanstan çıkan danışanların yüzündeki gülümseme benide çok mutlu etti.Bende ileride onun gibi çok iyi bir psikolog olmaya karar verdim.İYİKİ VARSIN…
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Çisem (Danışan)
IP: 88.245.239.ZBL
23-03-2010
TavsiyeNo: 31695
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Psikolog Hatice hanımla görüşmeye başladım. Sorunlarımı kendi kendime çözebileceğime inanıyordum ancak çözümsüz kaldığım bir noktada uzman yardımı almaya karar verdim. Arkadaşım Hatice hanımla görüşmelerinin sonucunda çok olumlu sonuçlar almıştı ve bana da kendisi ile görüşmemi önerdi ve ben de görüşmeye başladıktan sonra Hatice hanım sayesinde sorunlarımı çözmeye başladım. Psikolog Hatice hanım çok dürüst, güvenilir ve içten davranan bir uzman, herkese kendisini öneriyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 s.serdar (Danışan)
IP: 212.174.232.ZD
16-04-2009
TavsiyeNo: 22285
Hatice hanımdan evlilik terapisi ve bireysel terapi almaktayım.Kendisini bu site sayesinde tanıma fırsatım oldu.Kendisi güleryüzlü,samimi cana yakın ve içten bir insan.Onu tanıdığımız için ben ve eşim gerçekten mutluyuz.Terapilerimizde bize çok değerli anahtarlar vererek, bir çok konuda kendi doğrularımızı görmemizi sağladı.Evlilik dışında aslında bireysel anlamda da düşünme yeteneğimizi geliştirmemizin gerekliliğini Hatice Hanım sayesinde fark ettik..Halen terapilerimiz devam ediyor..Herkese gönül rahatlığı ile hatice Hanımdan yararlanmalarını tavsiye ediyorum.. Ve ona bir kezde bu yolla teşekkür etmek istiyorum..
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 Baycan ZENGİ (Danışan)
IP: 88.249.180.YFY
14-04-2009
TavsiyeNo: 22217
Hatice hanımdan psikolojik danışmanlık hizmeti aldım. Çok rahat bir arkadaş gibi sorunlarınızı ve hayatınızı anlatabileceğiniz bir doktor… Hatta ilk başta doktor değil de sizin yakın arkadaşınız veya sırdaşınız olarak düşünün. Hatice hanımla konuştuktan sonra üzerimden bir yük kalktığını hissettim. Ona teşekkür etmeyi borç biliyorum. Karşısındaki kişiyi dinleyen ve gereken yerde konuyu açıklayıcı bir şekilde anlatan, örnekleyen, yaşama dair örnekler veren, hatta çizerek anlatımla kolaylaştırmaya çalışan biridir. İnsan güven veren bir yanı var. Sorunlarınız için her psikolog’a gidebilirsiniz ama samimiyeti ve içtenliği bulamayabilirsiniz ve en önemlisi de iyi sonuçlarla geri dönemeyebilirsiniz. Ben kesinlikle Hatice TOPÇU ERSOY’ u tavsiye ediyorum….
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 ayşe (Danışan)
IP: 78.171.180.YYD
14-04-2009
TavsiyeNo: 22215
Bundan 1 yıl öncesine kadar şiddetli geçimsizlikten dolayı neredeyse boşanma derecesine gelmiştik. Bir arkadaşımız vasıtasyla uzman psikolog HATİCE TOPÇU ERSOY dan yardım almaya başladık.Belkide şuan Hatice hanımdan yardım almasaydıkk boşanmışş olabılırdıkk. Ondan yardım aldıktan sonra eşimle tekrar biraraya geldik ve neredeyse şuan hiç sorunumuz yok derecede… kesinlikle herkese tavsiye ediyorum Hatice hanımıı. kendisi çok cana yakınn neşeli ve dost canlısı,güler yüzlü bi insan iyiki kendisiyle tanışmış ve yardım almışım diyebiliyorum….. çalışma ortamıda bi ev gibi sanki insan kendini orada rahat hissediyo yabancı bı yerde değilmişim gibi çok güzel bi çalışma ortamı var çalışanlarıda hatice hanım gibi çok güler yüzlü.
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 R.K (Danışan)
IP: 94.121.182.ZZB
14-04-2009
TavsiyeNo: 22206
Psikolog Hatice hanıma arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.Eşimle 10 yıldan beri evliyiz,sürekli tartışıyoruz ve kavga ediyoruz artık boşanma noktasına geldik ayrılmadan önce arakadaşımın tavsiyesi üzerine bi uzmanla görüşmek istedim ve eşimle yardım almaya karar aldık.çünkü 2 çocuğumuz vardı Hatice hanım o kadar çok yardımcı olduki kendi hatalarımızı kendi yanlışlarımızı görmemizi sağladı, çünkü birbirimiz ile konuşamıyorduk iletişim kopukluğu vardı şimdi ne oldumu diye soruyorsunuz Hatice hanım sayesinde yeniden mutlu bir aile olduk.Eğer evliliğinizde yada ailenizde sorunlar varsa ve çözüm yolları bulamıyorsanız bir uzmandan yardım almak istiyorsanız doğru insanı arıyorsanız bu kişi bence Hatice hnm olabilir şiddetle tavsiye ediyorum
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 seyhan (Danışan)
IP: 94.123.221.YBD
14-04-2009
TavsiyeNo: 22204
bende hatıce hanımdan okulum ıcın yardım aldım derslerımdekı basarımı okuldakı arkadas secımlerımde aıle ılıskılerım de özel ılıskılerımde kısacası her konuda bana hem destek hemde yonlerdıgı ıcın cok tesekkur edıyorum burdanda .. tümdostlarıma tanıdıgım kısılere arkdaslarıma tavsıye edıyorum zaten burdaan da okuyan kısılerın tereddütsuz en azınsan bı kere gorusmeye gıtmesını tavsıye ederım .Allah bın kere razı olsun hatıce hanımdan su ankı karıyerıımı bıle onun yardımlarıyla gerceklestırdım gerek sıcakkanlılıgı gerekse guvenılırlıgı ıcın hersey ıcın cok tesekkur edrıyorum takrar kesınlıkle hatıce hanım dıyorum
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 fatma (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 212.174.232.ZD
14-04-2009
TavsiyeNo: 22201
Ben Hatice Hn.eski Sekreteriyim. Bu cümleyi yazarken bile inanın çok üzülüyorum. Yeni bir işe başladığım için üzülerek ayrılmak zorunda kaldım. Psikoaktif’de kendinizi evinizde gibi rahat ve huzurlu hissedersiniz. Ben hiç bir işyerinde kendimi bu kadar huzurlu hissemedim inanın ayrılırken ağlaya ağlaya ayrıldım. O kadar sahiplendim ki gerçekten de Hatice Hanm. şeker gibi güler yüzlü,çok iyimser,cana yakın ,dürüstlüğünden asla ödün vermeyen kişiliği ve insanlığıyla bana göre muhteşem bir insan… Hatice hanımı tanıdğım için gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum, saymakla bitmez bana maddi ve manevi çok katkısı oldu. Bence huzuru,mutluluğu, dürüstlüğü ve insanlığı, hayata dair herşeyi yaşamak ve yaşatmak adına Hatice Hn.’la tanışmalısınız. Sonsuz bir güvenle tavsiye edebileceğim bir insan…
5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 İ.S. (Danışan)
IP: 88.236.168.YZF
14-04-2009
TavsiyeNo: 22190
Tanıdık vasıtasıyla kendisine gittim ve biraysel danışmanlık aldım. Çok başarılı oldugunu söylemişti arkadasım. Sorunumu kısa sürede çözdü kendisi. Çok ilgili sıcakkanlı güleryüzlü arkadaş canlısı ve canayakın biri. Anlattığım herşeyi çözümledi. Kendisi bu konuda uzman ve başarılı biri. Birçok psikologdan daha donanımlı ve bilgili olduğunu düşünüyorum. Kendisinden çok memnun kaldım. İhtiyacım olduğu anda tek gideceğim kişidir kendisi. Psikolojik sorunları olan bireylere ve ailelere de bakıyo herkese önerebilirim, tavsiye ederim.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 sevcan (Danışan)
IP: 88.242.218.YBL
13-04-2009
TavsiyeNo: 22157
Benim aile içinde iletişim ile ilgili problemlerim vardı. bu nedenle bir psikoloğa başvurmam gerektiğini biliyordum ancak kiminle görüşeceğimi bilemiyordum. bir arkadaşım Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY dan yardım almış ve bana önerdi. öncelikle Hatice hanımla ilk tanıştığımda sıcak ve güvenilir buldum. bütün problemlerimi kendisi ile rahatça paylaşabildim. benim kendime güvenmekle ilgili sorunum vardı ve bu problemim nedeniyle hem aile içinde hem de sosyal çevremde iletişim kopukluğu yaşıyordum. kendimi ifade edemiyordum. bu sorunlarımı Hatice hanımın desteği ile çözdüm. kendisine çok teşekkür ediyorum ve Hatice hanımı güvenle tavsiye ediyorum.
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 EMRE B. (Danışan)
IP: 195.174.192.ZZ
09-04-2009
TavsiyeNo: 22033
Kendimi bulmaya çalıştığım dönemde gördüğüm, tanıdığım çok özel bir kişidir kendisi. Ama artık ne kendimi arıyorum, ne de gerçeği. Çünkü zaten sonsuz güzelliğin ve O’nun içinde yaşıyoruz. Belki bir gün sizin de karşınıza çıkar, kendini gösterir ve gözlerinizin içine kendi gözünüzle bakıp sizin yerinizi alabilir. Ama o zaman korkmayın, bilin ki böyle bir şey olduğunda artık eski siz kayboluyor ve yerine yepyeni bir yaşam başlıyordur. İşte o zaman dünyanın gözde büyütülecek, gereğinden fazla değer verilerek tapılacak bir şey olmadığını, her şeyin kendimizden ibaret olduğunu ve Hatice hanımla sen, ben veya o diye bir ayırımın söz konusu olmadığını anlamaya başlıyorsunuzdur demektir. Bana atlattığı bu aşamalardan dolayı kendisine teşekkür etmek istiyorum. Ama biliyorum ki bu teşekkür de benden bana uzanan bir süreç olacak. Karşıma Hatice hanım olarak çıktığı için kendimi çok şanslı hissediyorum ve arayışa yeni başlamış kişiler için gönül rahatlığıyla kendisini tavsiye ediyorum.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 fatma (Danışan)
IP: 212.175.166.ZBD
09-04-2009
TavsiyeNo: 22023
Hatice Hanım’a internette yaptığım araştırma sonucu psikoaktif.com.tr adresinden tesadüfen ulaştım .İyiki de ulaşmışım. Kendisiyle epey yol katettik , bir anlamda bu yol arkadaşlığı bana inanılmaz güzel şeyler kattı , hayatıma yepyeni açılımlar getirdi.Öncelikle Hatice Hanım’ın insani ve manevi değerlere sahip bir uzman olması ,mesleğine olan güçlü bağı ve sürekli gelişmeye açık olaması,açıksözlülüğü ve net olmasının yanısıra şefkatli ve ilgili yönleri,sınırları çok iyi belirleyen profesyonel yaklaşımını sıcaklığı ve yakınlığıyla harmanlamaktaki başarısı beni etkiledi…Kendi yaşamı ile de bir model teşkil etmesi ise ayrıca önemliydi… Hatice Hanım ile birlikteyken hem iyi bir uzmanın tarafsızlığı ve yönlendiriciliğine kendimi teslim etmenin güvenini hem de bir dostla dertleşmenin rahatlalığını aynı oranda hissediyor, kendimi şanslı hissediyorum…Ve uzman psikolog Hatice Topçu’yu kesinlikle tavsiye ediyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 M.B (Danışan)
IP: 94.121.182.ZZB
08-04-2009
TavsiyeNo: 21985
bir yakınımdan Hatice hanımın çok iyi bir psikolog olduğunu öğrendim. hatice hanıma işyerinde yaşadığım bazı sorunlarımla ilgili nasıl davranmam gerektiğini bilemediğim bir dönemde başvurdum. ben psikolojik desteğin bu kadar etkili olduğunu önceden tahmin edemezdim. çünkü uzun zamandan bu yana devam eden ve artık çözümsüz kaldığım bir çok mesele beklediğimden de kısa süre içinde çözüme kavuştu. hatice hanımın destekleyici tavrı bu olumlu gelişmede çok etkili. Hatice hanımla görüşmelerini herkese tavsiye ederim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 P.G.A (Danışan)
IP: 78.179.8.ZZ
07-04-2009
TavsiyeNo: 21949
Hatice Hanim ‘i bana yakin bir arkadasim tavsiye etti. Yaklasik iki yil önce panik atak teshisiyle , baska bir uzmandan yardim almis ve bir süreligine rahatlamistim.Fakat bir süredir tekrar eden ve artik dayanilamaz hale gelen rahatsizligim beni Hatice Hanimla bulusturdu. Daha önce sadece ilaç tedavisi gördüm. Aslinda ihtiyacim olan sey psikoterapiymis. Kisa bir süre oldu Hatice Hanim ile terapi seanslarina baslayali, fakat kendimi yakin zamanda daha iyi hissedecegimi biliyorum . Sanirim beni en çok memnun eden sey Hatice Hanim ‘ in bana hissettirdigi ‘umut’ . Çünkü eger bir panik atak hastasiysaniz bu durumun geçecegini hayal bile edemezsiniz, en azindan benim hissettigim buydu. Artik biliyorum, eminim ki yakinda hersey çok daha iyi olacak.Kendisine tesekkür borçluyum daha rahat nefes albilmeme yardimci oldugu için. Güvenilir , sicak ve huzur veren tavri bana çok yardimci oluyor .
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 e.b (Danışan)
IP: 94.121.182.ZZB
06-04-2009
TavsiyeNo: 21896
hatice hanıma eşimle birlikte başvurduk. evliliğimiz kötü gidiyordu ve internetten bir evlilik terapisti arıyorduk. o sırada hatice hanıma ulaştık ve kendisi biz een başından itibaren çok destek verdi. bizi öncelikle sorunlarımızın çözülebileceğine inandırdı. ben en çok kendisinin azimli kişiliğinden etkilendim. aynı zamanda çok sabırlı ve yardımsever. biz hatice hanımdan çok fayda gördüğümüz için tanıdığımız kişilere de hatice hanımı tavsiye ettik ve onlar da bizim gibi kendisinden çok memnun kaldılar.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 hamza (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 94.121.182.LY
31-03-2009
TavsiyeNo: 21673
Ben Uzm psikolog Hatice hanımı çok önceden beri tanıyorum.Benim kızımın nişanlısıyla sorunları vardı ve neredeyse evlenmekten vazgeçecekti ve kendisinin Hatice hanımla görüşmesini istedim bi uzmandan yardım alması onun için çok iyi olacaktı çünkü çok kararsızdı sağlıklı kararlar veremiyordu.Hatice hanım ona o kadar çok yardımcı olduki nişanlısıyla arasında sorunlar kalmadı şuanda evlendiler ve çok mutlular.Hatice hanıma o kadar çok teşekkür ediyorumki anlatamam.Eğer bi uzmandan yardım almak isterseniz kendisi çok yardımcı olur
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 R.B (Danışan)
IP: 94.121.182.ZZB
06-04-2009
TavsiyeNo: 21891
ben hatice hanıma evlilik terapisi için gitmiştim. eşimle sorunlar yaşıyorduk. gitmeden önce sorunlarımı bir yabancıya nasıl anlatacağımı düşünüyordum. bize nasıl davranacak, sorunlarımızı anlayacak mı diye endişeliydim ama hatice hanım bizi o kadar iyi karşıladı ve o kadar içten davrandı ki, sorunlarımızı anlatmamız çok kolay oldu. birçok problemimizi hatice hanım sayesinde aştık. terapimizi tamamladığımız halde ben zaman zaman hatice hanımı ziyaret ediyorum ve o da bana hala çok canayakın ve içten davranıyor. hatice hanımı herkese tavsiye ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 G.Topal (Danışan)
IP: 78.176.6.YYD
04-04-2009
TavsiyeNo: 21853
Hatice Topçu Ersoy ile aynı işyerinde çalışıyoruz. Kendisi; arkadaşım, sırdaşım, danışmanımdır. Onu tanımaktan gurur duyuyorum. Çok çalışkan, İletişimi tüm personelle çok kuvvetlidir. Kurumumuzda hasta ve yakınlarıyla iletişim, aile ve evlilik terapisi,kurum içi personel iletişimi konusunda sürekli hizmetiçi eğitimler vermektedir. Personelimize, stajier öğrencilerimize ve ailelerine gönüllü danışmanlık yapmaktadır. Kendisini sürekli geliştiren, araştıran, azimli, tuttuğunu koparan, hiç bir hizmeti yarım bırakmayan, sakin ve gerçekçi yapıdadır.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 zeynep (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 79.123.145.ZYF
03-04-2009
TavsiyeNo: 21805
haticeyi ilk kez kendisi gibi psikolog olan arkadaşımdan duydum.Arkadaşım bu işe yeni başlamıştı ve haticeyi kendisi için bir model gördüğü herhalinden belliydi.Bana haticenin azmi ve çalışkanlığından bahsediyor,kendini geliştirme adına aldığı eğitim,gittiği kursları söylüyordu.Herhalde ben bir doktor olarak hatice kadar kendimi geliştirmeye vakit ayıramıyordum.Arkadaşm 3 yıl önce benide haticeyle tanıştırdı,ve şimdi onun hakkında yanılmadığına bende inanıyorum.Hatice sakin,sabırlı dinlemesini bilen,iyi empati kuran ve canayakın sevecen kişiliğiyle insanları kendine çekebilen biri.Dürüst,güvenilir olması ise bence en önemli özellikleri.Profesyönel yardım almak isteyenlere düşünmeden tavsiye edebileceğim oldukça kıymetli bir arkadaşım.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Tuğba Yılmaz (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 144.122.134.ZJZ
02-04-2009
TavsiyeNo: 21771
Hatice TOPÇU ERSOY’u çalışmalarının bır kısmını gerçekleştirdiği devlet hastanesinde tanıdım. Benim gibi lisans düzeyindeki bir psikolog adayına bu zamanlarda nadir bulunan, bilgilerine güvenilebilir bir uzman psikolog olarak süpervizörlük yapmıştır. Kendisi evlilik, ilişki ve aile terapisi alanında çalışmalarını yoğun ve başarılı olarak sürdüren, teorik ve pratik bilgisi uyumlu ve bu sayede alanında deneyimli, yeniliğe açık ve ayrıca güncel literatür konusunda takipçi bir uzman psikologdur. Eğitimini doktora düzeyinde sürdürmektedir.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 bircan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
IP: 88.243.79.YCY
23-10-2009
TavsiyeNo: 27447
Yeğenimin ergenlikle ilgili problemleri vardı ve çok yardımcı oldu. Yeğenim 13 yaşında erken yaşta annesini kaybettiği için psikolojik bunalımlar içerisindeydi ve Hatice hanım çok yardımcı oldu. Yeğenim Hatice hanımla atlattı ve ruhsal anlamda cok iyi. Hatice hanımı herkese tavsiye edeblirim, işinde cok başarılı ve hastalarıyla cok ilgili. Diğer uzmanlara göre daha ilgili. Bence arkadaş canlısı samimi, gercekçi ve akılcı ve hastalarıyla cok ilgili. Çalsıtığı yer hijyen bakımından cok temiz ve düzenli.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 N.Y (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 81.214.178.ZZF
17-05-2009
TavsiyeNo: 23312
Ben üniversite öğrencisiyim. Bazen gelecekle ilgili kaygılar yaşıyorum. Başarılı, azimli, kendine güvenen bir yakınım olan Hatice hanım bana ileride nasıl bir yetişkin olacağım konusunda çok iyi bir model oluşturuyor. Hatice hanım benim uzun süredir tanıdığım bir yakınım. Hedef belirleme, belirlediğim hedeflere ulaşmak için izlemem gereken yol ve bu süreçte karşılaşacağım zorluklarla nasıl başetmem gerektiği gibi birçok konuda bıkmadan, usanmadan beni dinliyor ve bana son derece yapıcı tavsiyelerde bulunuyor. Üstelik bunu yaparken bilmiş ya da benden üstün bir tavır içinde davranmıyor, tam tersi oldukça alçak gönüllü ve mütevazi davranıyor. Zorlandığım konularda ona birşeyler danışmanktan hiç çekinmiyorum, çünkü bana yardım ederken bunu seve seve yaptığı çok belli oluyor. Hatice hanım manevi değerlere, dostluğa önem veren, çok donanımlı ve yetenekli olduğu halde hiç övünmeyen, insanları seven ve insan sevgisini herşeyin önüne koyan, dürüst, yardımsever bir insandır.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Y.E. (Danışan)
IP: 85.105.51.YJ
22-05-2009
TavsiyeNo: 23439
Uzun zamandır psikolojik sorunlar yaşıyorum. Bu nedenle birçok hastaneye başvurdum ve çok sayıda psikolog ile görüştüm. Görüştüğüm psikologlar sorunumun çözümü için kısmen fayda sağladılar ancak hiçbirisinde aradığımı tam olarak bulamadım. Daha sonra yine çok zor bir dönemimde tesadüfen Psikolog Hatice hanımın çalıştığı hastaneye başvurdum ve Hatice hanımla görüşmeye başladım. Hatice hanımla yaptığım görüşmelerde önemsendiğimi hissettim ve sorunlarıma çözüm bulabilmek için gerçekten emek verdiğini gördüm. Böyle bir hizmete bir devlet hastanesinde ulaşabileceğimi tahmin edemezdim. Hatice hanım için hastalarının iyileştiğini görmek çok önemli. Bu nedenle büyük bir özveri ile çalışıyor. Benim daha iyi hissetmem için elinden gelen herşeyi yaptı. Kendi dinlenme saatlerinde, öğle yemeği saatlerinde benimle görüştü. Mesleğinde daha da başarılı olmak için yeni yöntem ve teknikleri kullanmaya özen gösteriyor. Bunların sonucunda hastaları için çok yararlı bir hizmet sunuyor. Samimi, ilgili ve sıcakkanlı bir kişiliğe sahip. Psikolojik sorunları olan kişilere Hatice hanımla tanışmalarını öneriyorum.
3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 eda (Danışan)
IP: 81.214.173.W
23-10-2009
TavsiyeNo: 27426
Ben öğrenciyim, sınavlara hazırlanıyorum. Sınav kaygısı yaşıyorum. Ailem yardım almamı istiyordu ancak ben çekiniyordum. Bir yabancıya problemlerimi anlatamayacağımı düşünüyordum. Ailem internetten araştırma yaparak bana en uygun psikoloğu buldu bence. Çünkü Hatice hanımla tanıştıktan sonra problemimi gözümde ne kadar büyüttüğümü anladım. Bana çözümsüz gibi görünen problemin aslında profesyonel birisi ile birlikte çözülebileceğini anladım. Hatice hanım çok yardımsever ve alçakgönüllü. Bana yardım etmek için çok çaba sarfetti. Ben sınav kaygısı problemimiden kurtuldum ve bu sorunu yaşayan herkese Hatice hanımla görüşmesini tavsiye ederim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 B.S. (Danışan)
IP: 95.173.224.ZJ
23-10-2009
TavsiyeNo: 27428
Ben Hatice hanımla tavsiye ediyorum sitesi sayesinde tanıştım. Evliliğimle ilgili problemler yaşıyordum. Terapi almaya karar verdikten sonra güvenilir bir uzman aramaya başladım. İnternette yaptığım araştırma sonucunda Hatice hanım ile karşılaştım. Kendisi hakkında olumlu birçok şey söylendiğini duydum ve tanışmaya karar verdim. Eşimle birlikte gidip tanıştığımız zaman söylenenlerin ne kadar doğru olduğunu anladım. Hatice hanım bize o kadar çok yardımcı oldu ki şu anda Hatice hanım sayesinde tartışmalarımız azaldı ve öfkemizi kontrol edebiliyoruz. Artık eşimle aramızdaki soğuk rüzgarlar yok oldu. Tavsiye ediyorum sitesi aracılığıyla Hatice hanıma çok teşekkür ediyorum…
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 mehmet e. (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 94.121.191.YBW
23-03-2009
TavsiyeNo: 21383
hatice topçu ersoy çok iyi bir psikolog olmasının yanısıra çok iyi bir arkadaş ve sırdaş. ne zaman bir dost desteğine ihtiyacı olan bir tanıdığı olsa daima onun yanındadır. insani ilişkilere çok önem verir. insani değerleri herşeyin üstünde tutar. yaptığı işi iyi yapmak için olağanüstü çaba gösterir. çocuk, yetişkin, yaşlı herkesle çok iyi iletişim kurar. onun yanında kendimi o kadar iyi hissediyorum ki… hayatta bütün sorunların çözümü olduğuna ve insanın isterse herşeyi başarabileceğine tanıdığı herkesi ikna etmeye çalışır. çok azimlidir, asla pes etmez. daima yeni alternatifler keşfeder ve çevresindeki herkesi böyle davranmaya yönlendirir.
2 (%67) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 sibel y. (Danışan)
IP: 40.0.96.Y
09-06-2009
TavsiyeNo: 23994
Hatice hanım ı www.tavsiyeediyorum.com sayesinde buldum. Kendisi oldukça ilgili,güleryüzlü ve bilgili bir danışman. İşini ve danışanını ciddiye alıyor. İyi bir dinleyici ve sorunlara empatiyle yaklaşıyor. Samimi ve güvenilir bir yaklaşımı var. Rahatça sorunlarınızı paylaşabiliyorsunuz. Sorunun temeline inip,kısa sürede asıl çözümlenmesi gereken konuları tespit ediyor.Böylece zaman kaybetmeden çözüme giden yolları beraberce belirliyor ve uyguluyorsunuz. Ayrıca yanında çalışan sekreteri de oldukça ilgili ve güler yüzlü. kesinlikle tavsiye ediyorum.
6 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Z.S (Danışan)
IP: 85.105.141.YDY
23-10-2009
TavsiyeNo: 27431
Hatice hanım mesleğini gerçekten çok seviyor. Kişiliği de psikolog olmak için çok uygun. Çünkü çok ilgili, cana yakın ve dışadönük bir kişi. Herkesle çok kolay iletişim kurabiliyor. Ben kendisi ile görüşmeden önce sorunlarımı nasıl anlatacağımı bilemiyordum. Ama beni öyle güzel rahatlattı ki. Ses tonu çok sıcak, yüz ifadesi çok rahatlatıcı ve tavırları çok sakin. Bence çok başarılı bir psikolog. Sorunlarını çözümlemekte güçlük çeken kişilere tavsiye ederim.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Ö.G. (Danışan)
IP: 88.247.168.YF
23-10-2009
TavsiyeNo: 27433
Ben 4 yıldır panik atak hastasıyım. Psikiyatrik tedavi görüyorum ancak terapi de görmek istediğim için internetten işinde uzman bir psikolog ararken bu sitede Psikolog Hatice Topçu Ersoy hanımla karşılaştım ve kendisinden randevu aldım. Görüşmeye gittiğimde öncelikle Hatice hanımın psikoterapi merkezinin çok rahatlatan, ferah bir ortam olduğunu gördüm. Kendisini de tanıdığım zaman iyi ki onu tercih etmişim diye düşündüm. Çünkü çok profesyonel bir biçimde yaklaşıyor. Aynı zamanda çok sıcak ve yakın davranıyor. Ben uzun süredir psikiyatri tedavisi gördüğüm için bir çok uzman tanıyorum. Hepsinden fayda gördüm ama ilk kez Hatice hanımla görüşürken sorunumun temelindeki gerçek kaynağı keşfettim. Birlikte yürüttüğümüz terapi sonucunda çok iyi ilerlemeler kaydettim. Görüşmeye devam ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum…
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 V.G. (Danışan)
IP: 195.174.203.LF
23-10-2009
TavsiyeNo: 27434
Benim kendimi ifade etme sorunum vardı. Özellikle yeni girdiğim ortamlarda çok çekiniyor ve rahatsız hissediyordum. İnternet araştırması yaparak Hatice hanımdan danışmanlık almaya karar verdim. Bana çok ilgi gösterdi. Kendimi en etkili şekilde ifade edebilmemi sağlayacak iletişim becerilerini bana kazandırdı. Psikolog Hatice hanımı dostça davranan, karşısındaki kişiyi çok iyi dinleyen ve anlayan, sıkıntısı olan kişileri rahatlatabilen bir kişi olarak görüyorum. Benim özgüvenimi geliştirebilmem için bana çok başarılı şekilde danışmanlık yaptı, teşekkür ederim.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Sevim (Danışan)
IP: 94.121.214.W
27-10-2009
TavsiyeNo: 27539
Psikolog Hatice hanım benim sorunlarımı çözmeme çok yardımcı oldu. Bana öncelikle sorunlarımın gerçek kaynağını gösterdi. Meselelere farklı bir bakışla bakabilmem için çok yardımcı oldu. Kendime olan güvenimi tekrar kazanmamı sağladı. Hatice hanımla konuşurken kendimi çok iyi hissediyorum. Beni tam olarak ve doğru şekilde anladığı için çok büyük bir rahatlama hissediyorum. Kendimi anlatabilmiş olmanın rahatlığını yaşıyorum. Hatice hanım mesleğinde çok başarılı bir psikolog, herkese tavsiye ediyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 serap (Danışan)
IP: 94.121.228.YBB
02-11-2009
TavsiyeNo: 27698
Benim ailemle sorunlarım vardı ve bir arkadaşım bana uzman psikolog Hatice Topçu Ersoy ile görüşmemi tavsiye etti. Hatice hanım ile görüştüğümde onun yanında kendimi çok rahat hissettim. Bütün sorunlarımı çok iyi dinledi ve beni çok rahatlattı. Kendime güvenimi kazanmam için bana Hatice hanım çok yardımcı oldu. Hatice hanım dürüst ve çok yardımsever. Ailemle de görüştü ve aileme de çok destek verdi. Psikolojik yardıma ihtiyacı olan herkese Hatice hanımı tavsiye ederim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 Z.C. (Danışan)
IP: 94.121.176.YFZ
02-11-2009
TavsiyeNo: 27702
Ben sınav kaygısı yüzünden çok zorlanıyordum. Çok iyi hazırlanmış olsam bile sınavlarda istediğim başarıyı elde edemiyordum. Bir öğretmenimin önerisi ile psikolojik destek almaya karar verdim. Bu site aracılığı ile Uzman Psikolog Hatice hanım ile tanıştım. Hatice hanım genç yaşta olduğu için beni çok iyi anladı. Kendi öğrencilik yıllarına ait deneyimlerini benimle paylaştı. Benim sorunumun çözüm yolunun benim elimde olduğunu anlamamı sağladı. Benim problemimi çözmeme çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 A.O. (Danışan)
IP: 94.121.245.YYF
04-11-2009
TavsiyeNo: 27753
Hatice hanım benim çok zor bir dönemimde karşıma çıktı. İnternetten psikolog ararken Hatice hanımla tanıştım. Benim sorunumu çözebilmem için öncelikle psikoloğuma güvenmem gerekiyordu ve ben de Hatice hanıma kesinlikle güvenebileceğimi anladım. Kendisi ile bütün sıkıntılarımı paylaştım. Hatice hanım çok iyi bir dinleyici, çok sakin ve rahat hissettiyor kendinizi. Benim sorunlarımı çözebilmem için bana çok destek oldu. Hatice hanım çok mütevazi ve çok yardımsever bir kişiliğe sahip. Hatice hanıma çok teşekkür ediyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 t.b. (Danışan)
IP: 94.121.196.C
04-11-2009
TavsiyeNo: 27765
Aile içi iletişim sorunları yaşadığım için bir psikolog arıyordum. bir arkadaşımın Hatice hanımdan yardım aldığını, onun sayesinde problemlerinden kurtulduğunu ve Hatice hanımın çok başarılı bir psikolog olduğunu öğrendim. ben de Psikolog Hatice hanımla görüşmeye başladım ve arkadaşımın haklı olduğunu anladım. Hatice hanım bana çok yararlı bilgiler verdi, yeni bakış açıları kazandırdı. bana sorunların kaynağını bulmayı öğretti. bundan sonra karşıma çıkacak olan problemlerde de nasıl davranmam gerektiğini öğretti. Hatice hanımı herkese tavsiye ederim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 Dilek (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 94.121.237.ZB
04-11-2009
TavsiyeNo: 27788
Hatice hanımı uzun süreden beri tanıyorum kendisi o kadar sevecen ve güler yüzlü ki, çevresindeki herkese pozitif enerji verir. Benim her zaman en yakın arkadaşım, en yakın dostum olmuştur. Etrafındakiler için her zaman için bir şeyler yapmak için uğraşır. Benim her zaman iyi ya da kötü zamanımda yanımda olmuştur ve hep bana destek olmuştur. Kendisine bu site aracılığı ile teşekkür ediyorum. Mesleğinde de çok başarılı bir uzman olduğunu düşünüyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 M. (Danışan)
IP: 94.121.231.ZBJ
06-11-2009
TavsiyeNo: 27846
Uzman Psikolog Hatice hanım ile bu site aracılığıyla tanıştım. benim sorunumu çözebileceğini düşündüm ve kendisi ile görüşmeye başladım. Hatice hanım açık sözlü, sıcakkanlı ve yaptığı işe karşı çok özenli. ben Hatice hanımla görüşmeye devam ediyorum ve problemlerime karşı artık daha farklı yaklaşabiliyorum. önceden daha karamsar ve içe kapanıktım. şu anda daha iyimser ve ümitliyim. sorunlarımı çözmeye başladım. Psikolog Hatice hanımla görüşmeye devam edeceğim ve sorunu olan herkese tavsiye ederim.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 zülbiye (Danışan)
IP: 94.121.235.ZYY
06-11-2009
TavsiyeNo: 27867
Ben Psikolog Hatice hanımı bir arkadaşım vesilesiyle tanıdım. Arkadaşım da bazı sorunları nedeniyle Hatice hanımdan yardım almıştı ve bana tavsiye etti. Ben de Psikolog Hatice hanımla terapiye başladım. Bana göre Hatice hanımın en güzel özelliği çok gerçekçi oluşu. Benim beklentilerimi çok iyi anladı. Hangi beklentimin gerçekleşip, hangisinin gerçekleşemeyeceğini çok iyi belirledi ve beni de bu konuda çok başarılı bir biçimde ikna etmedi. Çözmek istediğim sorunlardan hangisinin öncelikli olduğuna da çok iyi karar verdi ve beni doğru bir şekilde yönlendirdi. Kendisini mesleğinde başarılı buluyorum ve sorunlarına gerçek çözümler arayanlara tavsiye ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 E.Ç (Danışan)
IP: 88.245.236.ZF
09-11-2009
TavsiyeNo: 27940
Merhaba, ben sınav kaygısı yaşayan ve bu sorunum yüzünden çok zor durumda kalan bir öğrenci olarak Psikolog Hatice hanıma başvurdum. Hatice hanım gençlerle nasıl anlaşacağını çok iyi bilen, çok rahatlatıcı bir ses tonu ile konuşan, kendisini çok iyi ifade etme becerisine sahip bir kişi. Ben bu yönlerini çok beğendim ve kendime örnek aldım. Benim sınavlardan önce duyduğum kaygıyı ve stresi azaltmama çok yardımcı oluyor. Kendisi ile görüştüğüm zaman çok iyi hissediyorum. Görüşmeye devam ediyorum ve sorunumdan kurtulmak için bir çok adım atabildim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 Hacer Y. (Danışan)
IP: 88.245.58.JY
09-11-2009
TavsiyeNo: 27950
Uzun zamandır bazı hedeflerime ulaşamadığım için çok karamsardım. Bir psikologla görüşme kararı aldım ve internette psikolog ararken Uzman Psikolog Hatice hanım ile karşılaştım. Hatice hanımla görüşmeye başladım. Hatice hanımla yalnızca bir danışan – psikolog ilişkisi değil çok önemsendiğimi bildiğim bir ortamda çok yararlı paylaşımlar yapabilme olanağı buldum. Psikolog Hatice hanım sayesinde hedeflerimi yeniden gözden geçirdim. Kendimi çok iyi tanıdığımı sanıyordum ama aslında öyle olmadığını anladım. Kendi kişiliğimi gerçekten derinlemesine tanımaya başladım. Hayatımla ilgili çok iyi ilerlemeler gözlüyorum. Problemleri olanlara tavsiye ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 pelin (Danışan)
IP: 88.245.63.LC
10-11-2009
TavsiyeNo: 27982
Ben ilişkimle ilgili sorunlar yaşadığım için Psikolog Hatice hanıma başvurdum. Tavsiyeediyorum sitesi aracılığıyla Psikolog Hatice hanımla tanıştım. Kendisi çok anlayışlı ve mütevazi bir uzman. Karşısındaki kişiyi hiç yargılamıyor. Ona rahatlıkla kendimi anlatabildim. Bana çok sağlıklı çözüm önerileri sundu ve benim bu önerileri hayata geçirebilmem için sabırla bekledi. Ben zaman zaman ümitsizliğe kapılsam da Hatice hanım hep ümitle beni destekledi ve almam gereken kararlarda hep yanımda oldu. Beni zor dönemlerimde cesaretlendirdi. Sorunlarımı aşmama çok yardımcı oldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 tuğçe (Danışan)
IP: 94.121.191.ZYF
31-12-2009
TavsiyeNo: 29390
Ben Hatice hanımla bir yakınım aracılığıyla görüştüm ve sorunlarıma çözüm bulacağına kendisini ilk kez gördüğümde güvendim. Gerçekten de Psikolog Hatice hanım o kadar sıcakkanlı ve o kadar canayakın bir uzman ki bütün problemlerimi çok rahat bir şekilde ona anlatabildim. Onu yeni tanımış olmama rağmen çok yakın hissettim bu yüzden kendisi ile düzenli olarak görüşüyorum. Bana karşı hep çok destekleyici ve çok içten davranıyor. Bence Hatice hanım çok bilgili ama aynı zamanda çok mütevazi. Ben onun en çok bu yönünü seviyorum ve çok yardımsever olduğunu düşünüyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 murat (Danışan)
IP: 94.121.191.ZYF
31-12-2009
TavsiyeNo: 29391
Eşimle birlikte evlilik terapisi için Psikolog Hatice hanımla görüşüyoruz ve görüşmelere başladığımızdan bu yana eşimle birbirimizi dinlemeye, anlamaya başladık. Evliliğimizde yaşadığımız sorunlar için Hatice hanım bize çok yardımcı oluyor. Hatice hanım işi ile ilgili konularda oldukça titiz ve danışanlarına karşı çok özenli davranıyor. Bana ve eşime çok yararlı tavsiyelerde bulunuyor. Biz terapiye başlamadan önce aslında birbirmizi gerçekten tanımadığımızı anladık. Bunu Hatice hanım sayesinde anladık. Evlilik sorunları yaşayan tüm çiftlere Psikolog Hatice hanımla görüşmelerini öneriyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 seher (Danışan)
IP: 94.121.207.J
13-01-2010
TavsiyeNo: 29717
Ben de Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY ile bu site aracılığıyla tanıştım. Kendisi hakkında yazılmış olan tavsiye yazılarından çok etkilendim ve Psikolog Hatice hanımla görüşmeye başladım. Bana sorunlarımı çözebilmem için çok yardımcı oldu. Onunla birlikte iken kendimi çok rahat hissediyorum ve Hatice hanıma çekinmeden istediğim herşeyi anlatabiliyorum. Bana karşı çok yakın ve sıcak davranıyor. Bence gençlerin sorunlarını çok iyi anlıyor ve çok başarılı bir şekilde çözüm yolları bulabiliyor. Sorunu olan herkese Hatice hanımla görüşmelerini tavsiye ediyorum.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Kadriye T. (Danışan)
IP: 94.121.232.YZL
04-02-2010
TavsiyeNo: 30390
Ben Psikolog Hatice hanımla tavsiyeediyorum.com sitesi sayesinde tanıştım. Kendisi ile tanışmadan önce Psikoloğa gitme konusunda önyargılarım ve tereddütlerim vardı. Ancak Psikolog Hatice hanım benim önyargılarımdan, kaygılarımdan kurtulmamı sağladı. Psikologlar ile ilgili şöyle düşünüyordum: “Psikologlar sadece konuşuyorlar, öyleyse ben güvendiğim bir arkadaşımla da konuşurum, neden psikoloğa gidip, hiç tanımadığım birisine kendimi açayım ki” diye düşünüyordum. Ancak Hatice hanım bana yanıldığımı gösterdi. Benimle herhangi bir arkadaşımın konuştuğu gibi değil, çok farklı ve çok profesyonel biçimde konuştu. Ona çok kısa sürede güvendim ve güvenimi haklı çıkardı. Sorunlarıma onun sayesinde çözüm buldum. Herkese Hatice hanımla görüşmelerini öneriyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Y.Ş (Danışan)
IP: 88.245.55.ZB
15-02-2010
TavsiyeNo: 30679
Benim kızımın evliliği kötü gidiyordu ve eşiyle ayrılmaya karar verdi. Bir süreliğine bizim yanımıza yerleşti ve ayrılmak istediğini evliliğinin kötü gittiğini söyledi. Bu durum beni ve eşimi çok üzüyordu. Psikolog Hatice hanım’dan evlilik terapisi almış olan bir yakınımız bizim de kendisi ile tanışıp, kızımızın evliliği ile ilgili yardım almamızı önerdi. Kızımı ve eşini Hatice hanımdan evlilik terapisi almaya ikna ettik ama ikisi de çok ümitsizdi. Ben bu durumu Hatice hanıma ilettim ve kızımın ve damadımın evliliklerinin kurtulması için öncelikle daha ümitli olmalarını sağlamasını rica ettim. Tabi o dönemlerde ben de çok kaygılıydım. Çünkü torunumun parçalanmış bir ailede büyümesinden çok korkuyordum. Kendisi o kadar profesyonel bir duruşa sahip ki benim bütün endişelerimi giderdi. Hatice hanım beni o kadar çok rahatlattı ki. Öyle bilgili ve becerikli ki bizim hiç düşünemediğimiz bakış açılarını bize kazandırdı. Kızım ve damadım da kendisini çok dürüst ve güvenilir buldular. 4 ay boyunca terapiye devam ettiler ve şimdi evlilikleri gayet iyi gidiyor. Hatice hanıma sonsuz teşekkürler…
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 ayşe çiğdem (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 94.121.191.YBW
23-03-2009
TavsiyeNo: 21396
Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY benim için çok önemli bir insan. çok iyi bir arkadaş, çok güvendiğim bir yakınım. en üzgün olduğum zamanlarda ya da en çaresiz hissettiğim zamanlarda bile daima bana ümit aşılamayı başarmıştır. hayatım için dönüm noktası sayılan bir dönemde sorunlarım için bana çok yardımcı oldu. ben onun desteğiyle çok zor bir dönemi altatabildim. yalnızca kötü günlerimde değil her zaman yanımda, yakınımda olmuştur. tüm insanlara karşı daima iyi niyetli ve içten davranır. bu özellikleri nedeniyle birçok arkadaşı var ve hepsi için çok fedakardır. işinde de çok başarılı. yaptığı işi gerçekten hakkıyla yapıyor. çok azimli, sabırlı ve hoşgörülü bir kişiliği var.
3 (%50) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 tuba (Danışan)
IP: 94.121.185.YZ
09-03-2009
TavsiyeNo: 20868
evliliğimdeki sorunlarım için Uzman Psikolog Hatice hanıma başvurdum, kendisi bana ve eşime çok yardımcı oldu. sorunlarımızın çözülmesi için bize çok destek verdi. bize karşı son derece ilgili davrandı. bizden sonra bir arkadaşım da eşiyle yaşadığı problemlerden dolayı kendisine başvurdu. onlar da bizim gibi çok fayda gördüler. ben evliliğimin hiç düzelemeyeceğini düşünüyordum, ancak neyse ki Hatice hanımla tanıştık. şimdi çok daha iyi bir evliliğimiz var. evliliği kötü giden herkese öneririm.
6 (%75) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 sevilay (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 94.121.191.YBW
23-03-2009
TavsiyeNo: 21384
hatice topçu ersoy hayatta tanıdığım en dürüst insan. her ne olursa olsun dürüstlükten asla ödün vermez. çok iyi bir arkadaş, çok iyi bir anne ve çok iyi bir psikolog. onun tüm arkadaşları ve danışanları bence çok şanslı. benim canım sıkıldığında ilk aklıma gelen onu aramak olur. çünkü o kadar pozitif ve iyi niyetli ki. insan onun yanında hiç yargılanmadan dinlendiğini ve anlaşıldığını hissediyor. insanları gerçekten eşit görür ve asla hiçkimseyi küçümsemez. herkesin fikirlerine duygularına değer verir, dinler ve anlamaya çalışır. herkesin problemine çözüm bulmaya çalışır. bence çok doğru bir meslek seçmiş ve mesleğini çok seviyor.
4 (%80) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 ali (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 94.121.182.LY
26-03-2009
TavsiyeNo: 21534
Hatice Topçu Ersoy benim çok sevdiğim bir yakınım. kendine güvenen, insanların sorunları ile yakından ilgilenen, başarılı ve hayatının her alanında yetenekli bir karaktere sahip. hiçbir probleme çözümsüz olarak bakmaz, tüm problemlerin bir şekilde çözüleceğine inanır ve sonunda başarır. azimli ve kararlıdır. ben kendisinin en çok bu yönlerini takdir ediyorum. seçtiği meslek için gereken bütün kişilik özelliklerine fazlasıyla sahip. işinde bu kadar başarılı olmasını ben buna bağlıyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 S.Ç. (Danışan)
IP: 88.241.154.WD
16-02-2010
TavsiyeNo: 30730
Psikolog Hatice hanım tarafından verilmiş olan bir eğitime katıldım ve benim için çok faydalı oldu. Hatice hanım herkesin anlayacağı ve faydalanacağı çok güzel eğitimler veriyor. Ben Hatice hanımın gözlem yeteneğinin güçlülüğüne ve insanları anlama konusundaki başarısına hayran kaldım. Olaylara çok farklı bir açıdan yaklaşıyor. Problemler ile ilgili çok başarılı çözüm yolları buluyor. Benim psikolojik sorunlarımla ilgili olarak bana önerdiği çözüm yolları benim için de çok yararlı oldu. Ben de Psikolog Hatice hanımdan öğrendiklerimi hem kendim uyguladım hem de çevremdeki kişilere, arkadaşlarıma önerdim ve bu sayede hem kendim için hem de başkaları için yararlı olabilmenin mutluluğunu yaşıyorum.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 hanife (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 94.121.167.F
25-03-2009
TavsiyeNo: 21490
Hatice etrafına pozitif enerji aşılar adeta. dost canlısı ve iyimser bir insandır. olaylara hep çözüm arayarak yaklaşır. hiçkimseyi olumsuz olarak eleştirmez. herkesin iyi yönünü görür ve kendisine göstermeye çalışır. çok yoğun çalıştığı halde dostlarına ve arkadaşlarına daima vakit ayırır. en karamsar olduğum dönemlerimde bile beni canlandırmayı ve hayata bağlamayı başarır. bu nedenle kendisine çok minnettarım. insanların üzüntülerine, sıkıntılarına karşı çok duyarlıdır. tanımadığı kişilerin bile üzgün olduğunu farketse birşeyler yapmaya çalışır. oldukça iyi niyetli ve dürüsttür.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 ayşe (Danışan)
IP: 88.241.12.ZCC
24-09-2008
TavsiyeNo: 15579
Ben hatice hanımdan evlilik terapisi ve bireysel danışmanlık aldım bir çok psikoloğa gitmeme rağmen hiç bir sonuç alamadım fakat internette araştırırken www psikoaktif com sitesinden hatice hanıma ulaştım evlilik terapisi alanında çok başarılı bir psikolog aynı zamanda bireysel olarakta hala devam ediyorum hatice hanımla tanışmak benim için çok büyük bir şans oldu hayatımda ciddi anlamda değişiklikler oldu kendisine bu site aracılığıyla da çok teşekkür ediyorum çok başarılı bir psikolog başarılarının devamını diliyorum.
8 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 betül (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 94.121.176.ZJJ
22-03-2009
TavsiyeNo: 21369
Hatice TOPÇU ERSOY hem çok başarılı, hem de çok alçakgönüllü. günümüzde insanların bilmedikleri alanlarda bile ahkam kestikleri düşünüldüğünde bu niteliklerin çok değerli olduğuna inanıyorum. Kendisi hem mesleğinde hem de özel yaşantısında ve sosyal ilişkilerinde çok takdir ettiğim bir kişi. Çok güvenilir, ahlaklı, dürüst ve daha sayamayacağım kadar iyi niteliğe sahip. Ben kendisinin yakınıyım, bu nedenle kendimi çok şanslı görüyorum. Ne zaman bir sıkıntım olsa hep yanımda olmuştur. Danışanlarına karşı da her zaman çok anlayışlı ve özenli olduğunu biliyorum.
3 (%75) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Gülenay (Danışan)
IP: 85.105.106.F
16-02-2010
TavsiyeNo: 30729
Ben Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY ile çalıştığım kurumda verdiği bir eğitimde tanıştım. Eğitimde Hatice hanım bana ve diğer çalışma arkadşlarıma çok yararlı bilgiler verdi. Anlattığı konu insanlar arası iletişimdi ve gerçekten konuyu ele alışı, anlatımı, verdiği örnekler ve insanlarla kurduğu etkileşim muhteşemdi. Ben çok etkilendim ve kendi bireysel sorunlarım konusunda Psikolog Hatice hanımdan yardım almaya başladım. Bireysel terapide de Hatice hanım çok başarılı. Benim sorunlarım için bana çok yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 muammer (Arkadaş/Tanıdık)
IP: 94.121.167.F
25-03-2009
TavsiyeNo: 21491
Hatice Topçu Ersoy benim için ve ailem için çok önemli bir yakınımdır. her türlü problemimizde hep bize destek vermeye çalışır. manevi olarak çok destek görmüşüzdür kendisinden. ailemizde yaşanan bazı sorunlar vardı. artık ben sorunlara çözüm bulamaz olmuştum. hatice bütün iyi niyetiyle hep yanımızda oldu. bizimle birlikte sorunlara çözümler aradı ve onun önerilerinden çok faydalandım. insanın psikolog olarak çalışan bir yakınının olması çok iyi oluyor gerçekten. danışanlarına, hastalarına karşı da çok yardımsever ve özverili davrandığını biliyorum. çevremde sorunları olan arkadaşlarımı kendisine yönlendirdim ve hepsine yardımcı oldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 M.E. (Danışan)
IP: 88.247.181.FY
23-10-2009
TavsiyeNo: 27429
İşyerinde yaşadığım sorunlardan dolayı ciddi biçimde gerilim, öfke yaşıyordum. Psikolojik sorunlarım için yardım almaya karar verdim ve Hatice hanımdan yardım almış olan bir arkadaşım aracılığı ile Psikolog Hatice Topçu Ersoy ile tanıştım. Hatice hanım bana göre danışanlarına güven veren, sorunlarını çözebileceklerine inandıran bir uzman. İşine çok büyük önem verdiği her halinden anlaşılıyor. Çalışanları ve ofisi de yaptığı işe oldukça uygun. Sekreteri çok saygılı ve çok kibar. Tüm danışanları çok iyi karşılıyor. Hatice hanım mesleğinde daha da ilerleyebilmek için birçok eğitime katılmış. Bu eğitimlerin sertifikalarını ofisindeki odasında görebiliyorsunuz. Benim de sorunlarımı çözmeme çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   
 derya (Danışan)
IP: 94.121.182.ZZB
06-04-2009
TavsiyeNo: 21894
benim bir yakınım hatice hanımdan evlilik terapisi aldı. baba da o yakınım hatice hanıma gitmemi tavsiye etti. ben bireysel sorunlarım ile ilgili hatice hanımdan yardım aldım. hatice hanım insanı rahatlatan, çok iyi anlayan, hiç eleştirmeden, kendinizi hiç kötü hissettirecek birşeyler söylemeden dinleyen ve daima yanınızda olduğunu farkedebildiğiniz çok iyi bir psikolog. iyi ki hatice hanımla tanışmışım diyorum ve ben de psikolojik sorunları olan herkese hatice hanımla görüşmelerini öneriyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Mesude (Danışan)
IP: 94.121.160.YBC
16-03-2010
TavsiyeNo: 31508
Hatice hanım gerçekten çok başarılı bir uzman. Ben kendisinden evlilik öncesi danışmanlık aldım ve Hatice hanımla yaptığımız görüşmelerin çok yararını gördüm. Evlenmeden önce çözülmesi gereken bazı problemlerimiz vardı. Hatice hanımla yaptığımız ilk görüşmede bize yardımcı olabileceğine ikna olduk ve gerçekten devam eden görüşmelerde Hatice hanım bize çok yardımcı oldu. Bizim sorunlarımıza benzer problemler yaşayan başka arkadaşlarıma da Psikolog Hatice hanımla görüşmelerini önerdim ve onlar da sorunlarına çözüm buldular ve çok memnun kaldılar. Psikolog Hatice hanımı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Nuran Z. (Danışan)
IP: 94.121.197.Z
17-06-2010
TavsiyeNo: 33873
Ben öncelikle Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy’un kişilik özellikleri açısından mesleğine çok uygun olduğunu belirtmek istiyorum. Hatice hanım çok duyarlı, çok sabırlı, çok hoşgörülü, insanların farklı inanç ve yaşam biçimlerine çok saygılı ve çok olgun bir karaktere sahip. Bence psikolog olabilmek için ve bu mesleği layıkıyla icra edebilmek için gereken tüm niteliklere sahip. Bu da Uzman Psikolog Hatice hanımı mesleğinde çok başarılı yapıyor. Ben sorunlarımı Hatice hanımla beraber çözümleyebildim.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 aysu (Danışan)
IP: 78.186.236.YDJ
16-02-2010
TavsiyeNo: 30726
Hatice Topçu Ersoy gerçekten çok iyi bir psikolog ve çok iyi bir insan. Ben kendi sorunlarımı hiç kimse ile paylaşamazdım ancak Psikolog Hatice hanım ile o kadar iyi bir iletişim kurduk ki , bütün problemlerimi onunla paylaşabildim. Hatice hanım o kadar etkileyici konuşuyor ki. Bu güne kadar tanıdığım hiç kimse benim düşüncelerimi ve duygularımı böyle olumlu yönde etkilememişti. Bireysel problemlerim nedeniyle yaşadığım sıkıntıdan kurtulmak için Psikolog Hatice hanımla görüştüm ve şu anda sorunlarımla mücadele edebilecek becerileri kazandım. Hatice hanım beni sabırla dinledi ve bana karşı her zaman çok ilgili davrandı. Hatice hanıma çok teşekkür ediyorum ve kendisini psikolog arayan herkese tavsiye ediyorum.
5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 nermin (Danışan)
IP: 94.121.187.ZD
19-02-2010
TavsiyeNo: 30816
Kendimi çok yalnız ve çaresiz hissettiğim bir dönemde tanıştım Hatice hanımla. Kendisinden yardım almış olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile ben de Uzman Psikolog Hatice Topçu Ersoy ile görüşmeye başladım. Hayatımda hiçkimsenin beni dinlemediği gibi dinledi ve anladı beni Hatice hanım. Birisinin sizi bu şekilde anlaması ve asla yargılamadan kabul etmesi öyle rahatlatan ve öyle hafifleten bir duygu ki, bunu anlatmak gerçekten çok zor. Yıllardır içimde tuttuğum ve beni rahatsız eden ne varsa paylaştım Hatice hanımla. Sorunlarımı çözecek becerileri onun sayesinde kazandım. Şimdi çok daha iyi ve güçlü hissediyorum. Psikolojik sorunlarınız için Hatice hanıma başvurursanız kesinlikle çok fayda göreceksiniz.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 K.T. (Danışan)
IP: 195.33.166.B
01-04-2009
TavsiyeNo: 21729
Hatice Hanıma bir boşanma kararı alma ve boşanma süreçleri ile başa çıkabilme konusunda danışmaktayım. Kendisi ile yapmış olduğum iki seans süresince cesaretlendirici duruşu ve açıksözlü yaklaşımı ile kararlarımı ve zeminlerini oluşturma yönünde katkısı büyük olmaktadır. Kendisinden beklemekte olduğum yönlendirmeler çok net bir şekilde tarafıma ulaşmaktadır. Yaşamakta olduğum bu çok acılı süreçte yetkin bir danışmana sahip olmak bana güven vermektedir. Kendisini bu nedenle tavsiye etmekteyim.
7 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  
 Nihan (Danışan)
IP: 78.186.244.ZBB
29-04-2010
TavsiyeNo: 32787
Psikolog Hatice Topçu Ersoy ile uzun zamandır görüşmekteyim ve kendisi psikolojik sorunlarımı çözmemde bana çok büyük katkısı olmuş olan bir uzmandır. Benim ihtiyacım olan güveni ve desteği verdiği için Psikolog Hatice hanım ile çok kısa süre içinde çok pozitif bir ilişki kurabildim ve bu olumlu ilişki sayesinde problemlerimi çözümleyebilmem çok kolaylaştı. Psikolojik yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarıma da Psikolog Hatice Hanımla görüşmelerini önerdim ve onlar da benim gibi Hatice hanım sayesinde şimdi çok iyi hissediyorlar.