Mağaza

İndirim!

Aile Danışmanlığı Eğitimi

Orijinal fiyat: 8.000,00 ₺.Şu andaki fiyat: 5.990,00 ₺.

Aile Danışmanlığı Kursu Sertifika Programı Uzaktan Eğitim olarak düzenlenmektedir. Türkiye’nin her yerinden Aile Danışmanlığı Kursuna katılabilirsiniz. Yeni dönem Aile Danışmanlığı Sertifika Eğitimi kayıtlarımız devam etmektedir. Aile Danışmanlığı Sertifikası hakkında detaylı bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.

Açıklama

AİLE DANIŞMANLIĞI KURSU

Aile danışmanlığı kursu alarak aile danışmanı unvanına sahibi olmak psikologların, psikolojik danışmanların ve diğer psikolojik yardım meslekleri alanında çalışan uzmanların aile danışma merkezlerinde çalışabilmeleri için zorunlu hale gelmiştir. Aile danışmanlığı hizmetinin ve aile danışmanlarının yetkilerini belirleyen yönetmelik 2012 yılında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. O dönemden bu yana binlerce kursiyerimize aile danışmanlığı eğitimleri vermekteyiz.

Aile danışmanlığı kursu açabilmek için Yüksek Öğretim kurumlarından onay almak gerekmektedir. Merkezimiz bugüne kadar birçok farklı üniversite ile işbirliği yaparak aile danışmanı yetiştirmek üzere 43 dönem boyunca aile danışmanlığı eğitimleri vermiştir.

Uzaktan Online Eğitim ve İzmir’de Yüz Yüze Eğitim ile  katılabilirsiniz.


Aile Danışmanlığı Kursu sonunda 464 Saatlik Aile Danışmanlığı Sertifikası verilmektedir.

E-Devlet onaylı Psikoloji Eğitimleri
E-Devlet onaylı Aile Danışmanlığı Sertifikası

4 Sertifika İmkanı !

Eğitim sonunda 4 sertifika verilmektedir.

1- Aile Danışmanlığı Sertifikası

2- Aile ve Çiftlerle Görüşme Teknikleri Sertifikası

3- Evlilik Hukuku ve Aile Arabuluculuğu Sertifikası

4- Cinsel Danışmanlık Sertifikası

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR

► Psikoloji
► Çocuk gelişimi
► Sosyal Hizmet
► Sosyoloji
► Psikolojik danışmanlık ve rehberlik
► Hemşirelik
► Tıp
► Okul öncesi öğretmenliği
► Aile ve tüketici bilimleri

mezunları katılabilir.

Aile Danışmanlığı Kursu Nasıl Yapılacak?

Eğitim uzaktan online olarak verilmektedir. Eğitime kesin kayıt yaptıran adaylara kullanıcı adı ve şifre gönderilecektir. Siteye şifre ile girip dersleri izleyeceklerdir. Uzaktan Eğitim modülünde katılımcılar derslere online katılma şansına sahip olacaktır. Uzaktan eğitime katılanlar dersleri, haftasonu ve haftaiçi istedikleri zaman izleme imkanına sahip olacaklardır.

Aile Danışmanlığı Süpervizyon Eğitimi vaka inceleme, vaka değerlendirme, gözlem, rol canlandırma şeklinde yürütülecektir. (Aile Danışmanlığı Süpervizyon eğitimine katılmak zorunlu değildir.)

Bilgi, İletişim ve Kayıt için:

Hoşunuza gidebilir…